Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lenne esélye itt...

Mennyire lenne esélye itt életet kezdeni?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élünk sajnos még a párommal, aki Szerbiában él (én itt maon). Sajnos a munkája lelkileg megterheli, amiért kényszerül újat keresni. Kiválóan tud beszélni az anyanyelvén, magyarul illetve angolul is.

Felvetettem neki,miért nem keres máshol munkát, miért akar botorkálni 2 lehetőség között ott délen... mondtam neki magyart, vagy esetleg mást is, hiszen szerintem kiválóan tudna alkalmazkodni. Eddig katona volt 18 éves kora óta.

A kérdés adott.

Köszönöm a válaszokat.


2015. jan. 4. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
És ő mit válaszolt? Mo-on sem fenékig tejfel az élet, főleg nem a déli határszélen. Egy harmadik országra gondoltatok? Te mennél vele?
2015. jan. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Magyarországon semmi esélye nem lenne.
2015. jan. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elgondolkodtattam a dolgon mindenesetre (Maoval kapcs.). A harmadik ország lehetőségét is szóba hoztam és igen én szeretnék vele menni.
2015. jan. 4. 16:02
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerbia nem uniós tagország. Csak szólok, mielőtt meglepetés érne bárkit is.
2015. jan. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Menjetek nyugatra. Ne itt kinlodjatok. Kerjetek magyar allampolgarsagot a parodnak aztan tunes.
2015. jan. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te...az Mo. nem Mao.
2015. jan. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igazán köszönöm a tanácsot :D...
2015. jan. 4. 19:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Írj nekem privátban, Szerbiában nőttem fel, most Magyarországon élek, tudok válaszolni a kérdéseidre, csak most nincs kedvem mindent kifejteni :D
2015. jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!