Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 37 évesen késő új életet kezdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

37 évesen késő új életet kezdeni?

Figyelt kérdés

A házasságom romokban,kiábrándultam a férjemből.Nem részletezem,de mindent megtett ezért.Nem szeretek már vele lenni,alig várom a hétfőt,hogy mehessek dolgozni.

Hiába mondtam el neki az érzéseimet,másnap ugy tesz mintha minden rendben lenne.Most már azért érzi hogy megváltozott valami,kerülöm ha itthon van és nem is fekszem le vele.Gyerek,közös vagyon nincs,mégse merek lépni.Pedig kellene,mert ketyeg a biológiai órám és én gyerekeket akarok,boldog családot.

Meddig lehet ezt csinálni?Adtam újabb és újabb esélyt magunknak,de be kell látnom már nem megy.


2015. máj. 10. 05:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs más,egyenes beszéd!

És lehetsz még boldog az életben,ne hidd,hogy nem!

Nem mindenki találja meg élete párját a 20-as évei közepére,sőt.

Ha már döntöttél és biztos vagy a dologban, tessék lépni. Lehet egy fantasztikus része fog következni az életedben, nem tudhatod.

Szóval hajrá :)

2015. máj. 10. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Hajrà!!! Ne várj, nem fog vàltozni semmi. Èn 5 éve erre vàrok, de semmi. Nekünk van gyerek ezért nem lépek. Tedd meg mielőtt tényleg elszalad feletted az idő. MÈG MA!
2015. máj. 10. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik noi ismerosomet elhagyta a ferje egy masik no miatt, tonkre volt belole de azta ugy ratalalt a szereleme hogy az csak na , ugyh ne felj kilepni es orulj hogy nincs vele kozos gyereked mert a vagyon az hagyjan de egy kozos gyerek egy ilyennel az maga a pokol lenne szamodra, ha ugy erzed hogy nem kot hozza semmi undorodol tole akkor tessek kilepni te elmondtad hogy nemhallgatta meg az az ő baja
2015. máj. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha vele maradsz, se boldogsag, se gyerek, se nyugalom. Ha elhagyod, de nem talalsz soha mast, akkor se boldogsag, se gyerek, de nyugodt eleted meg lehet. Ha elhagyod es rad talal az uj szerelem, akkor barmi a tied lehet.Szoval mire varsz meg? A 24-ik oraban vagy!
2015. máj. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Közhely, de sosem keső.

Nagyapám 50 évesen házasodott másodszor, 2 feleség elvesztése után pedig 70évesen lett új elettársa..

Soha sem keső

2015. máj. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

5. Vagyok...


Persze neked "fogy az időd"

Csak a szemléltetés miatt irtam le a papám helyzetét

2015. máj. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
60 évesen sem.
2015. máj. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak ne félj semmitől.... nem veszítesz semmit, mert ez már nem nagyon változna.

Még 10 év, 20 év egy ilyen üres kapcsolatban?

Na ne!

2015. máj. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Bence_ ***** válasza:
100%

Társas magány mire jó? Mitől félsz?

Tudtok találni közös célt amiért mind ketten dolgoztok akkor lehet folytatni.

Ha ebbe nem megy bele akkor rajtad áll mit teszel.

2015. máj. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
36%

Hát nem igazán tudom hogy sok férfi akarna-e gyereket 40 évesen. Biztos hogy lépned kell valamerre mert igy nem lesz jó neked.

Én amit látok hogy a 40-es párok összejönnek, de gyerek nem lesz. Próbálkozz hátha még nem késő és akar valaki 40 évesen gyereket, de ezt jobb tisztázni már a kapcsolat elején nehogy fölöslegesen mennyen az időd.

2015. máj. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!