Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A párom nem tud mit kezdeni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem tud mit kezdeni a gyerekeinkkel. Hogyan segítsek neki ebben? Attól félek ezért lassacskán mi is elhidegülünk egymástól.

Figyelt kérdés

3 gyermekünk van (6 év, 3 év, 1,5év). A párom régebben máshol dolgozott, ezért jóval kevesebb időt töltött itthon. Amikor tudott foglalkozott velük, játszottak, beszélgettek, játszótérre mentek stb. Most végre talált egy hozzánk közelebbi munkahelyet, így egész sokat van itthon. A kezdeti boldogság után viszont jött a sokk. Nem tud mit kezdeni a gyerekekkel!

Napi1-2 órán túl csak felidegesítik és már-már képtelen őket elviselni. A reggelek különösen rosszak.

Mit csináljak másként?


2015. máj. 5. 07:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mivel idegesítik fel? Miért baj, ha csak napi 1-2 órát játszik velük? Nálunk se ültek ott a szülők végig a szabadidejükben, hogy velünk játszanak, nem is kell. Attól függően pedig, hogy mi zavarja őt a gyarekekben lehet továbblépni és megoldani a problémát, ha például a hiszti, akkor meg kell beszélnétek, hogyan kezeljétek ezt és a gyerekeket le kell szoktatni róla, ha csak az zavarja, hogy hangosabbak, "csacsognak" azt meg tudomásul kell vennie, hogy márpedig a gyerekek ilyenek szeretnek beszélni, maximum annyit lehet mondani közben nekik, hogy egyszerre csak egy beszéljen, mert illik egymást végighallgatni, vagy kicsit halkabban, mert úgy is halljátok, stb.
2015. máj. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem sincs idegem a gyerekekhez, úgyhogy valahol meg tudom érteni a férjedet...de azért mégiscsak furcsa, hogy mégiscsak a saját gyerekei, mi az, hogy nem tudja őket elviselni?
2015. máj. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nincs neki velük semmi fix feladata. Reggel az zavarja, hogy "hangzavar" van, mert beszélgetnek, nyüzsögnek és nem tud tőlük aludni.

Reggel én 6-kor kelek, a gyerekek 1/2 7 körül. A párom ráérne 1/2 9-kor, de felébred előbb és ezt elég rosszul viseli. Régebben 4-kor kelt, így kimaradt a reggeli csivitelésből. Én viszem őket oviba és bölcsibe.

Este 7 körül jön, kicsit játszik velük, ha van kedve, de újabban csak hazajön és elvonul gépezni és zenét hallgatni. A gyerekek 8 körül már alszanak, én olyan 10-re befejezek minden házimunkát, megfőzök másnapra.

2015. máj. 5. 19:34
 14/14 anonim ***** válasza:
Tíztől hatig ki tudja aludni magát, és jobb lenne ha valami konkrétat mégis csinálna velük, mert ez nem gyereknevelés. Így neked négy gyereked van, csak a két első közt generációnyi a korkülönbség.
2015. máj. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!