Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tovább? Lehet ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Lehet ennek még jövője? Az okos választ tudom, hogy váltam volna el rögtön de nem így tettem. Kérem olyanok írjanak akinek egyéb tanácsa is van.

Figyelt kérdés
Röviden a történetünk, 13 éve vagyunk együtt (35-38 évesek vagyunk), van 5 éves gyerekünk.A férjem megcsalt a 26 éves kolleganőjével.Mellesleg mindannyian egy helyen dolgozunk (csak nem egy műszakban). 1 évig tartott, de komolyabbra az utolsó fél évben fordult komolyabbá, hogy érzelmek is kialakultak. Kiderült, elküldtem rögtön és ezerszer de nem ment el, nem megy el azzal a nővel. Neki a család a fontos és minket véd. Ennek már 3 hónapja. De érzelmileg még mindíg nem vált le a nőről. Továbbra is együtt dolgoznak. Próbálnánk közeledni, de nem nagyon megy mert nem vagyunk egy szinten. Nekem nagyon fáj, az a része is mintha a kapocs megszűnne közöttünk. Ő azt mondja majd idővel elműlik. Én intenzívebb érzelmet szeretnék, ő mondja hogy nem tud addig úgy közeledni amíg még érez valamit. Érzelmileg én voltam az első nagy szerelem, nem volt komoly kapcsolata és nem tudja hogy mik a fontos dolgok. Azt mondja mást kapott onnan, de nem tudja hogy mitől lenne boldogabb. Nyilván 13 év után megint megszólaltak a radarjai tetszett hogy valaki érdeklődik iránt (persze tudom ez nem mentség, de ez életben nagyon sokszor ez okozza a félrelépést). Arra lennék kíváncsi, hogy volt-e valakinek hasonló tapasztalata vagy ennek ez a menete ?
2015. ápr. 27. 16:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, igen, bárki meginoghat egyszer...csakhogy egy egy éves szerelmi viszony már közel sem megingás...ott már érzelem is van. Tudom, miről beszélek, benne vagyok egy ilyen kapcsolatban lassan másfél éve.
2015. ápr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Veled él de még mindig a k urváját szereti?

Ez aztán a boldog házasság!!!

2015. ápr. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
én biztos hogy megkérném, hogy költözzön külön amíg nem rendezed te is magadban ezt a dolgot és nem dönti el ő is hogy mi a fenét akar. és megmondanám neki hogy addig te is nyitott szemmel fogsz járni, mert ami neki jár az neked is. ha tőle nem kapod meg, majd megkapod mástól. kicsit állj a sarkadra, legyél erős.
2015. ápr. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ez már mind megtörtént. Ezerszer mondtam hogy menjen el, nem megy. Azt mondja védi a családját... persze eddig kellett volna. Tudom azt is hogy sokak szemében nem vagyok normális, de úgy gondolom hogy az 5 éves gyerekem miatt muszáj megpróbálnom mert legalább elmondhatom hogy megtettem mindent.Tudom azt is hogy ez több egy futó viszonynál de hány ilyen történt már az életben más házasságban is és lehet hogy megtörténhet még egyszer de úgy gondolom hogy meg kell próbálnom. Ezért mondtam hogy azok írjanak akik a próbálás útját választották hogy milyen fázisokra számíthatok. Azt a variációt magam is ismerem hogy ki kellett volna raknom az elején de nem így történt.
2015. ápr. 30. 15:20
 15/15 anonim ***** válasza:

Milyen fázisokra számíthatsz? Szerintem ez mindenkinél más. Hiába írnám le a velem történteket, ha te más habitusú vagy, te másképp gondolkodsz, akkor nem biztos, hogy ugyanazokon mész majd keresztül, mint én.

Ha mindenképp egyfedél alatt maradtok, akkor ez nagyon nehéz lesz (nekem az). Nagyon sokat kellene bizonyítania és rengeteget kellene beszélgetnetek. Tőle pedig mindenképp kell egy határozott döntés: vagy téged szeret vagy a másik nőt. Ha nem egyértelmű, hogy téged, akkor nincs miről beszélni. Az nem válasz, hogy védi a családját, ez takaródzás és problémakerülés.

2015. máj. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!