Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tovább? Lehet ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Lehet ennek még jövője? Az okos választ tudom, hogy váltam volna el rögtön de nem így tettem. Kérem olyanok írjanak akinek egyéb tanácsa is van.

Figyelt kérdés
Röviden a történetünk, 13 éve vagyunk együtt (35-38 évesek vagyunk), van 5 éves gyerekünk.A férjem megcsalt a 26 éves kolleganőjével.Mellesleg mindannyian egy helyen dolgozunk (csak nem egy műszakban). 1 évig tartott, de komolyabbra az utolsó fél évben fordult komolyabbá, hogy érzelmek is kialakultak. Kiderült, elküldtem rögtön és ezerszer de nem ment el, nem megy el azzal a nővel. Neki a család a fontos és minket véd. Ennek már 3 hónapja. De érzelmileg még mindíg nem vált le a nőről. Továbbra is együtt dolgoznak. Próbálnánk közeledni, de nem nagyon megy mert nem vagyunk egy szinten. Nekem nagyon fáj, az a része is mintha a kapocs megszűnne közöttünk. Ő azt mondja majd idővel elműlik. Én intenzívebb érzelmet szeretnék, ő mondja hogy nem tud addig úgy közeledni amíg még érez valamit. Érzelmileg én voltam az első nagy szerelem, nem volt komoly kapcsolata és nem tudja hogy mik a fontos dolgok. Azt mondja mást kapott onnan, de nem tudja hogy mitől lenne boldogabb. Nyilván 13 év után megint megszólaltak a radarjai tetszett hogy valaki érdeklődik iránt (persze tudom ez nem mentség, de ez életben nagyon sokszor ez okozza a félrelépést). Arra lennék kíváncsi, hogy volt-e valakinek hasonló tapasztalata vagy ennek ez a menete ?
2015. ápr. 27. 16:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
nehéz lenne erre válaszolni, ezért csak ennyit írok: ezt neked kell eldöntened
2015. ápr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem, nincs jövője. Az a pasi, aki azzal jön egy éves félrekufircolás után, hogy a családját védi, kössön csomót a himbilimbijére. Lehet újrakezdeni egy félrelépés után, de nem ilyen hozzáállással, amilyen az övé.
2015. ápr. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, de mindkettőtöknek nagyon kell akarni.

Nem tudok okosat mondani. Itt mindenki saját maga találja meg a korlátait.

Ne siettesd a dolgot. El fog jönni a pillanat, amikor majd tudod a választ a kérdésedre. Ez akár hónapokat is jelenthet.

Talán jobb lenne, ha egy kicsi távolságot tartanátok először, hogy mindenkinek kitisztuljon kicsit a feje és utána közelednétek, ha még mindig akarjátok a közös életet.

2015. ápr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

amikor egy évig mással dugott akkor a családra gondolt?

nemhiszem

szólt, hogy vmi nem oké vagy megcsalt? megcsalt.


ennyi.

2015. ápr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Kívülállóként könnyű bármit is mondani.

Biztos volt valami, ami miatt ez megtörtént. Ezt próbálnám kideríteni.

De azért választás elé is állítanám. Hagynék még neki időt, de nehogy úgy járj, hogy te ott vagy neki feleségként, közben meg a szeretőjét is megtartja, mert "nem tudja mit akar".

Senki nem kényszeríti arra, hogy ha egy műszakban is dolgoznak azzal a nővel, hogy beszélgessen vele. Vagy kérje át magát máshová, ha lehet.

2015. ápr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
lehet nem szimpatikus a hozzaallasom ,de ha ennyire ragaszkodik a csaladhoz elmondasa szerint ,es nem hajlando elmenni de a novel meg van koztuk valami ,keresnek magamnak en is valakit ,es szepen elnenk mindketten a sajat kis vilagunkat.talan eszbekap ,vagy nem ,de akkor legalabb te is megkapod valakitol amit szeretnel.
2015. ápr. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Heti 1-2 alkalommal dolgoznak csak együtt, de a csaj most szerelmes először életében ....az is kitart. Én már többször mondtam hogy menjen. Már ő mondja hogy miért ment nem ment el mert akkor már rég itthon lenne. Ez mondjuk pont nem így van, mert hiába én küldtem rögtön tudja rólam hogy azt soha nem bocsájtanám meg magamnak.Igazából azt mondja hogy nem tudja feldolgozni hogy ide jutottunk.Az eszemmel tudom hogy milyen ember, de tényleg úgy éltem eddig hogy nagy szerelem a miénk. Én 8-16 óráig dolgozom, ő 15-24, mindíg küldön voltunk volt 2 nap amikor együtt lehettünk.Sokszor mondta hogy egyedül van. Persze itt jöhetett közbe egy valaki. Tudom, hogy kívülállóként milyen az ilyen ember hogy unatkozik és félremegy de nem mindenki egyforma. Nem tudom mit reméljek. Igazából azt mondják hogy az idő mindent megold. Bennem csak a tettvágy van, hogy történjen már valami ő meg úgy látom a sodródik. Eleve nehéz eset, mindíg belekapaszkodik a problémákba. De ott a gyerek, most legyek én aki nem ad esélyt ennek a dolognak ?
2015. ápr. 27. 16:38
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

1 évig félrejárt és még őt kell sajnálni? Te küzdesz azért, hogy szeressen a férjed?


Én nem vagyok az a típus, aki rögtön bedobja a törölközőt, meg tudnék bocsátani adott esetben egy megcsalást, de ez nem az.


Az egész szituációból nekem az jön le, hogy ő az áldozat..


Én a hozzáállása miatt nem látnék már ebben az egészben semmi menthetőt.

2015. ápr. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%

Le fognak pontozni, de nem érdekel...

ha szereted, küzdj érte, hogy a kapcsolatotok újra izgalmas és érdekes legyen. Próbálj meg valami közös programot szervezni. Menjetek el randizni, csináljatok olyat, amit már rég nem. légy szexi, csábítsd el. Nem szabad az első akadálynál feladni! Ha szereted, akkor nem szabad könnyen adnod őt. Valószínűleg ő is szeret még téged, hiszen ha nem szeretne, akkor már rég elment volna és nem kapaszkodna ilyen görcsösen az utolsó szalmaszálba is, ami együtt tart benneteket. Ha megtehetitek, akkor a férjed keressen másik munkahelyet, mert az nem állapot, hogy nap, mint nap találkoznak a lánnyal! Én női oldalról, házasság előtt voltam ilyen helyzetben, én voltam a hunyó, nekem volt egy szeretőm. Kicsit hosszabb volt, mint fél év. Utána a párommal küzdöttünk, hogy helyre hozzuk a kapcsolatunkat, megszűnjön az elhidegülés. Sikerült kb fél év alatt helyre hozni és utána újra olyanok voltunk, mint a friss szerelmesek. Azóta 8 év telt el és még ma is boldogok vagyunk. Sose jött fel a téma, sose volt a szememre hányva, mert ő is belátta a hibáit.

2015. ápr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én megbocsájtottam egy félrelépést.Túl tudtam magam tenni rajta,mert tudom miért történt.Néha azért kibukott belőlem ,de már eszembe se jut.Tudom hogy szeret.Bármikor meginoghat bárki,már velem is előfordult.
2015. ápr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!