Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy lehet túltenni magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túltenni magam rajta, hogy a férjem hazudott nekem?

Figyelt kérdés

Kapcsolatba lépett a volt nőjével (pontosabban a nő vele) a FB-on, ő pedig felhívta. Nem is ez a baj, mert ha elmondja, szarul esett volna, de túltettem volna magam rajta.

Viszont pasi néven volt elmentve a telefonjába, amikor kérdeztem, hogy ki az, az egyik haverját mondta (8 percet beszéltek valamelyik nap). Ezt még el is hittem, de másnapra eltűnt a híváslistából az az egy szám. És itt bekapcsolt bennem a féltékeny idióta - ami eddig sosem voltam, pedig 12 éve vagyunk együtt, csak az utóbbi időben furcsábban viselkedett, meg volt egy csomó minden, és átmentem sárkányba emiatt.

Szóval rákerestem a neten a telefonszámra és kiadott egy nőt, aki névről ismerős volt, a mi környékünkről származik, de konkrétan nem ismerem.

Amikor rákérdeztem, hogy a haverja telefonszáma miért is egy környékbeli nő nevén van, neki állt feljebb, levágta a telefonját, hogy nem kell neki, meg majd vesz magának másikat, stb és elment a kocsmába.

Amikor hazajött leültettem és elmondta, hogy a volt nőjével beszélt (amennyire ismerem, valahol mélyen még mindig frusztrálja, hogy az amit ő egyszer komolyan gondolt nem jött össze, mert nem felelt meg a csajnak és a családjának). Szóval így derült ki hogy vele beszélt.

De miért kellett hazudni? Órákon keresztül evett a fene, hogy megcsal, meg mikor meg miért meg stb, ahelyett, hogy tudtam volna, hogy mi történt.

Épp egy rosszabb szakaszában vagyunk a házasságunknak, de dolgozunk rajta. Szóval ez most totál összeborította a bizalmamat, ami eddig 100%os volt, most már kb 50 sincs.


2015. ápr. 13. 11:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
76%

amikor kérdeztem, hogy ki az, az egyik haverját mondta (8 percet beszéltek valamelyik nap). Ezt még el is hittem, de másnapra eltűnt a híváslistából az az egy szám. És itt bekapcsolt bennem a féltékeny idióta - ami eddig sosem voltam


Ne haragudj, de ha elhitted, amit mondott, miért is néztél bele a híváslistába? Nem akkor váltál féltékeny idiótává, mikor megláttad, hogy eltűnt. HA em lettél volna addig is az, fel se tűik, hogy nincs ott, mert nem keresed. Eléggé ellentmondasz saját magadnak.

2015. ápr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
68%
Persze, meg kell próbálni. De ha a próbálkozás abban merül ki a másik fél részéről, hogy az exe kegyeit keresi, akkor ott kell hagyni. A bölcs hozzászólót kérdezem, hogy mi adna okot neked, hogy az exeddel hosszas telefon Beszélgetésekbe bonyolódj, és veled azonos nemű névvel mentsd el a számát? Biztos nem azért mert megvitatjátok az időjárást.
2015. ápr. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
69%
Szóval szerintetek is tök normális, hogy a férj az exével társalog, rágja magát a múlton, és direkt pasi néven menti el a csajt? Hát oké. Nyilván nem számít megcsalásnak a dolog hisz nem is az, de na... ez nem normális. Nem a feleség a hibás, amiért a férjében nem lehet megbízni. Mondom ezt úgy, hogy én nem kutakodtam soha, de ezt soha nem értettem, hogy annak a félnek áll feljebb a dolog, a kutakodás, aki gyakorlatilag belerúg a másikba.
2015. ápr. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem is tök normális dolog, hogy a férj a volt nővel társalog, akivel kapcsolatban a mai napig benne van a tüske - ez mindennapos, bagatell jelenség. Hogy pasi néven van elmentve? Hát persze, szegény pára rá van kényszerülve, hogy titkolja, hiszen a feleség a hülye, hisztis sárkány, hogy egy ilyen semmiségen kiakad. Szégyellje magát össze-vissza, amiért nem bízik a férjében. Az én férjem is nap mint nap exekkel társalog, akiket nem vállaltan hívogat, de hát ez teljesen normális, én sose lennék ilyen hárpia mint a kérdező, nemhogy patáliát csapjak ilyesmin. Még egyszer mondom, hogy ez tök normális dolog, nem kalitkában élünk.


Komolyra fordítva a szót: súlyos problémák vannak itt egyes válaszadók épelméjűségével kapcsolatban, ha szerintük a kérdezőt kell szétcincálni.

2015. ápr. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
83%
In ugy gondolom az hazudik akinek takargatni valoja van ,ne haragudj en igy gondolom ate fefjednek vaj van a fule mogott.
2015. ápr. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
0%

Hát szerintem nem lehet egyedül a fickót hibáztatni. Kettőn áll a vásár. Biztos van valami a kapcsolatban, ami már nem úgy vagy nem működik. Nem feltétlenül a szexre célzok. Ezt kéne kiderítened egy beszélgetés keretében, aztán talán könnyebben megoldható a probléma.


De az eredeti véleményemhez híven szerintem ott kéne hagynod, mégpedig azert mert ha valamelyikőtök már nem érzi jól magát a kapcsolatban, akkor kár eröltetni.

2015. ápr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Totál idióta módjára felhívtam a csajt. De milyen jól tettem!

Teljesen normális, nagyon sokat beszélgettünk. Azt mondta, hogy neki eszébe sem jutott, hogy a férjem majd nem mondja el nekem, nemhogy még hazudozzon is.

Neki is családja van, de ő mondta a férjének, hogy beszélt a régi pasijával. Szóval ez a része kerek.

Ami viszont továbbra is nagyon zavar: a hazugság. Ráadásul egyáltalán nem ez volt az első eset, hogy beszélgettek, már másfél éve néha dumálnak, és a férjem hívja fel, és kb "panaszkodik" rám. Mintha valami tök jó haverok lennének, akik kibeszélik az életüket egymással. És ezt magától soha az életben nem fogja beismerni. ÉS most nem tudom, hogy közöljem vele, hogy mindent tudok, vagy mi legyen. Amúgy a csaj is azt mondja, hogy szeret engem, stb, de miért kell hazudni???????????

2015. ápr. 13. 18:20
 18/20 anonim ***** válasza:
Ezt én sem tudtam soha megérteni, bár nyilván korábbi rossz tapasztalatok féltékeny csajokkal, vagy hasonló oka lehet. De én azt mondom, ismerhetne annyira, hogy tudja, a hazugságon akadsz ki jobban, vagy azon, ha nővel beszél. Azért nézz magadba is, mert lehet, hogy ő gondolta jól, és a hazugságon kevésbé akadtál ki most, mintha elmondta volna korábban, hogy az exének panaszkodik rólad. De ha ez velem történne, én most adnám az első és egyben utolsó figyelmeztetést, mert nekem a női barátokkal semmi bajom (a párom egyik női barátja a volt plátói szerelme is egyben), de a hazugságot nem tűröm, és ezt soha nem is titkoltam, tehát tudnia kellene, hogy ez a legrosszabb, amit tehet.
2015. ápr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
21%
Biztos igazat mondott az ex is....te jo isten...a férjedben kételkedsz, de az exnek mindent elhiszem..:D gratulálok az eszedhez.
2015. ápr. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Arra biztosan jó példa, hogy hazugsággal nem jó leplezni semmit.

Az meg gáz, hogy a volt nőjének "panaszkodik" - illetve hát bárki másnak, ha ott vagy te.

Szóval szerintem próbáld rövidre zárni a dolgot, és meséld el a férjnek, milyen jól beszélgettél azzal az asszonnyal, hátha megérti, mit rontott el.

Tapasztaltam én is, hogy nem kell ahhoz megcsalás, hogy oda legyen a bizalom, amit visszaépíteni nagyon-nagyon nehéz, de azért nem leheleten.

Ilyen lépések mellett viszont az.

2015. ápr. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!