Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Meddig tartott túltenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tartott túltenni magadaz azon, hogy az ex szinte mindenben hazudott? Meddig "ostoroztad" magadm milyen idióta voltál?

Figyelt kérdés
Mondjuk nem vetted észre, hogy egy olyan férfi v. nő, aki fűvel-fával, mindenkivel, terhességed alatt is, megcsalt, évek múlva mindenre fény derül. Nagyon bánt még mindig, hogy tudott mindent kimagyarázni. Már 2 éve vége, de még mindig én szégyenlem magam, hogy egy ilyen emberrel, hogy lehettem együtt? Milyen ember vagyok, és, hogy miért hagytam,
2013. ápr. 5. 20:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát én a szakításunk után egy évvel jöttem rá, hogy akkor megcsalt, de baromira hidegen hagyott. Elkönyveltem magamban, hogy mekkora gerinctelen lépés volt tőle, de ennyi :) szerintem lassan túl kellene lépj rajta, meg ne hibáztasd magad, hogy hülye voltál. Nem voltál az, a legjobbakat is áttudja verni egy pocsék ember.
2013. ápr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szeretted.Ne ostorozd magad miatta.Inkább elóre nézz és próbálj meg tovább lépni.
2013. ápr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fél évig tartott nálam. Már sikerült leülepednie:)
2013. ápr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ha erre gondolok akkor, még 8 év után is fogom a fejem.

szerencsére én nem egy ennyire előrehaladott kapcsolatban jártam így.

Én eljutottam arra a szintre, hogy többé nem hagyom magam becsapni, és nem leszek vak, meg voltak a jelek csak nem akartam észrevenni. (csak 6 másik nőről tudtam meg utóbb, és ebből 3at személyesen is ismertem...)


Nhezen jutottam túl ezen a mostani kapcsolatomban, mindig mindenről tudni akarok. Mikor hova megy...stb eleinte idegesítette, de már megszokta, önmagától is szól, én meg lenyugodtam,már nem hivogatom, bízom benne. de nehezebb volt, mint előtte naivan...

sosem fogom elfelejteni hogyan jártam, de azért nem szabad hagyni, hogy a későbbi kapcsolatokat memérgezze....

2013. ápr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ugyanazt erzem, mint te.

En ferfi vagyok. Engem is kozel egy evig etetett. En vigyaztam a gyerekre, hogy addig ő a baratnoivel ki tudjon kapcsolodni... Pfff persze!

Én is rettenetesen szégyellem magam! Mindenért, pedig nem nekunk kellene!!!

2013. ápr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
nálunk ugyanez, én még küldtem is hogy ne csak a munkáról meg a családról szóljon az élete, vigyáztam a gyerekre és forszíroztam hogy legyen hobbija, hogy ne legyen olyan feszült. 18 és fél éves a kis barna hajú hobbi. A második gyerekünket már egyedül szültem. Elmentem szépen egy pszichológushoz és átbeszéltük. Egy percig nem ostorozom magam, minden kérdésemre volt kész válasza, miért ne hittem volna el, szerettem, bíztam benne, 13 éve "ismerem". Nem volt semmi nagy ordas baki amit látnom kellett volna, boldogan vártam a második gyerekünket, ezek szerint csak én. Én nem szégyellem magam. Csak előre nézek és bízom benne hogy mindenki megkapja a méltó jutalmát vagy büntetését. Gondolj arra hogy ő vajon ostorozza magát amiatt amit tett? Nem érdemli meg hogy te bántsd magad miatta.
2013. ápr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nos, fél évvel később igyekeztem már élni az életem, egy évre rá vettem észre, hogy nem jut eszembe olyan sűrűn, most három évvel később csak alkalmanként jut eszembe, de a mai napig felháborít a viselkedése, és igen, csalódtam magamban, amiért balek voltam. Nálunk nem volt gyerek, éppenhogy. De nagyon csúnyán átverte a fejem, nem rövid ideig és nem egy nővel.
2013. ápr. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én nem megcsalás, hanem egyéb lelki terrorok miatt váltam, de még hosszú évek múltán is fogom a fejem, hogy lehettem ennyire vak (egyértelmű Én szerelmes voltam,Ő nem), és szégyellem miket engedtem megcsinálni magammal.

Néha meg csak röhögök már rajta. Egy biztos, nem hagy hidegen. Igyekszem egy fájdalmas leckének felfogni, és okosabbnak lenni a következő kapcsolataimban.

Ja, és főleg, igyekszem magammal kibékülni. Nem könnyű.

2013. ápr. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Soha nem fogom teljesen elfelejteni és megbocsájtani magamnak. Az az egy dolog vígasztal, hogy végül nagy nehezen sikerült végleg kizárnom az életemből, ami nem volt fáklyás menet, mert másfél évig próbálkozott még kibékülni, de akkor már nem voltam hajlandó semmilyen módon kommunikálni vele.
2013. ápr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Valóban bánom, hogy hagytam, és nem léptem korábban, de ez csak az én hibám, nem kellett volna papucsnak lennem. Ma már nem foglalkozom vele, nem adom meg neki ezt az örömet, hogy lásson bosszankodni.
2013. ápr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!