Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy lehet túltenni magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túltenni magam rajta, hogy a férjem hazudott nekem?

Figyelt kérdés

Kapcsolatba lépett a volt nőjével (pontosabban a nő vele) a FB-on, ő pedig felhívta. Nem is ez a baj, mert ha elmondja, szarul esett volna, de túltettem volna magam rajta.

Viszont pasi néven volt elmentve a telefonjába, amikor kérdeztem, hogy ki az, az egyik haverját mondta (8 percet beszéltek valamelyik nap). Ezt még el is hittem, de másnapra eltűnt a híváslistából az az egy szám. És itt bekapcsolt bennem a féltékeny idióta - ami eddig sosem voltam, pedig 12 éve vagyunk együtt, csak az utóbbi időben furcsábban viselkedett, meg volt egy csomó minden, és átmentem sárkányba emiatt.

Szóval rákerestem a neten a telefonszámra és kiadott egy nőt, aki névről ismerős volt, a mi környékünkről származik, de konkrétan nem ismerem.

Amikor rákérdeztem, hogy a haverja telefonszáma miért is egy környékbeli nő nevén van, neki állt feljebb, levágta a telefonját, hogy nem kell neki, meg majd vesz magának másikat, stb és elment a kocsmába.

Amikor hazajött leültettem és elmondta, hogy a volt nőjével beszélt (amennyire ismerem, valahol mélyen még mindig frusztrálja, hogy az amit ő egyszer komolyan gondolt nem jött össze, mert nem felelt meg a csajnak és a családjának). Szóval így derült ki hogy vele beszélt.

De miért kellett hazudni? Órákon keresztül evett a fene, hogy megcsal, meg mikor meg miért meg stb, ahelyett, hogy tudtam volna, hogy mi történt.

Épp egy rosszabb szakaszában vagyunk a házasságunknak, de dolgozunk rajta. Szóval ez most totál összeborította a bizalmamat, ami eddig 100%os volt, most már kb 50 sincs.


2015. ápr. 13. 11:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
34%

Az érdekli most is, hogy miért nem sikerült az előző kapcsolata?

Nem azon kéne agyalnia, hogy a tiétek tovább gördülhessen?

Azonnal ott hagynám!

2015. ápr. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
50%
Miért kellett hazudni? Talán azért, mert így is nap mint nap kutakodsz a telefonjában, azért. Valószínűleg azt gondolta, hogy nem lehet veled értelmes felnőtt módjára megbeszélni ezt, mert csak még őrültebb módon nyomoznál utána. Most viszont ha már őszinték vagytok, akkor meg lehet beszélni azt is, hogy te miért viselkedsz így, meg azt is, hogy ő mit akar az exétől.
2015. ápr. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy konkrétan az érdekelné, csak gondolom, ahogy bejelölte FB-on a csaj előjöhettek a régi kérdések, stb. Tényleg nem az a nagyobb baj, hogy felhívta, mert lehet hogy ha engem felhívna a régi barátom, én is beszélnék vele és örülnék neki hogy jól alakult az élete.

Én a hazudozást nem értem.

2015. ápr. 13. 11:09
 4/20 A kérdező kommentje:

Ez volt az első alkalom, hogy belenéztem a telefonjába és azt is cska a furcsa viselkedése miatt.

Korábban sosem csináltam ilyet, féltékeny sem voltam, 100%ig bíztam benne.

2015. ápr. 13. 11:10
 5/20 anonim ***** válasza:
51%

1:1 azt írnám mint a 2. hozzászóló! :)


Azért hazudott,hogy ne kombinálj hülyeségeket!

2015. ápr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
36%
Hagyd ott.. Ha eddig nem csalt meg akkor megfog. A gyanus viselkedés, a telefonálás, az, hogy férfi néven mentette el a számát ez nem arra utal, hogy tiszta szándékkal folyik a kommunikáció.
2015. ápr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
Meg kell próbálni nem féltékenynek lenni. Mert hiába vagy féltékeny, ha meg akar csalni, akkor úgy is meg fog.
2015. ápr. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
61%
6-os! Hülyeséget beszélsz azzal, hogy hagyja ott! Ez azért nem így működik! Vagyis nem ilyen könnyen működik! De neked könnyű kimondani a hülyeséget!
2015. ápr. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
54%
Az Én feleségem is féltékeny mégse csinálok ilyeneket. 99% hogy volt/van közöttük valami, ha csak beszélnének elmondta volna, bármennyire is féltékeny a másik!
2015. ápr. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
43%

Úgy dolgozol a házasságodon, hogy kutatsz? Ő meg hazugsággal?

Így tuti hamar rendbe fogjátok hozni.


És valószínűleg azért kell hazudnia, mert így kisebb patáliát csapsz, mintha megmondja, hogy nővel beszélt.

2015. ápr. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!