Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az M-es gyűrű méret számban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az M-es gyűrű méret számban hányasnak felel meg?

Figyelt kérdés
Megszeretném kérni a kedvesem kezét, viszont ehhez szeretnék csináltatni gyűrűt titokban, és csak annyit tudok hogy neki M-es a gyűrű mérete, viszont rendelésnél meg számot kérnek, előre is köszönöm a segítséget!!

2015. ápr. 7. 23:19
 1/7 anonim válasza:
Az M =53 -mas az M1/2 =54
2015. ápr. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amikor leveszi, mérd meg!


Az M "méret" NEM standard, azaz márkafüggő, hogy éppen mekkora.

2015. ápr. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Itt van egy táblázat, ez szerintem jó:


[link]


Amúgy annó a férjem nekem is úgy csináltatta az eljegyzési gyűrűt, hogy titokban elcsente az egyik gyűrűmet, és azt vitte el az ékszerészhez mintának :-)

2015. ápr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, csak itt egy a gond, csak 1 gyűrűje van
2015. ápr. 8. 17:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor mérd le titokban a gyűrű belső átmérőjét, és abból tudsz következtetni a méretre. Vagy soha nem veszi le? (Én alváshoz mindig leveszem)
2015. ápr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy az M-es 52 és feles, vagy 6 1/4-es méret. Ha ezt tudod biztosan, akkor gyűrűt is tudsz csináltatni.
2015. ápr. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
sajnos sohasem szokta levenni de majd kitalálok valamit, köszi mindenkinek! :)
2015. ápr. 9. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!