Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen gyűrű méret lenne az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyűrű méret lenne az ideális?

Figyelt kérdés
Lehet hogy nem ebbe a kategóriába kellett volna mert ez nem eljegyzés akar lenni mielőtt valaki itt leharapja a fejem.. A barátnőmnek szeretnék gyűrűt venni, de nem tudom milyen gyűrű méret kéne neki, átlagosnak mondható ujja van tehát arra lennék kíváncsi hogy egy 14éves lánynak körülbelül milyen gyűrű méret az ideális? Ismétlem csak körülbelüli érték kell.
2014. márc. 26. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A körülbelüllel nem lehet mit kezdeni, ez olyan, mintha cipőt akarnál venni, de nem próbálod fel és a méretet sem tudod.
2014. márc. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt az eletben nem mondod meg..

Nekem 14 évesen ugyanakkora kellett mint akkoriban édesanyámnak, míg az unokanővéemnek 17 évesen is kisebb..

Ez olyan egyedi, mint a lábméret.

Nekem akkor 54-es gyűrű kellett, mpa bal kezemre még mindignjók, a jobbra 56 osat hordok..

Amúgy minden ujjra más méret kell..

2014. márc. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vidd el a barátnődet egy ékszerészhez. Egyébként mi honnan tudhatnánk látatlanból, amikor még a barátnd kezét és ujjai vastagságát sem linkelted ide?
2014. márc. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kb. 40 és 60 közötti. Az biztos jó lesz! :D Ha amúgy is bizsu, vegyél egy állíthatóst, azzal nem tévedhetsz nagyot.
2014. márc. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én átlagos alkat vagyok, nekem 52-es a gyűrűméretem (gyűrűsujj)
2014. márc. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 57-es volt 14 éves koromban, még most is ekkora. Ha nem figyel, vagy kevésbé figyel, valamivel mérd le az ujját. Nincsenek ékszerei, gyűrűje? Esetleg abból tudsz információt nyerni.
2014. ápr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!