Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogyan mérjem le milyen...

Hogyan mérjem le milyen mekkora gyűrű kell, ha nincsen jelenleg egy sem?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom,hogy mérjem le a gyűrűm belső méretét,de nekem nincsen gyűrűm.Hogyan tudom ilyenkor ezt meghatározni?

2014. márc. 23. 20:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Eljegyzés kategóriába akartam,nem családfa.-.- Bocsi :D
2014. márc. 23. 20:29
 2/6 anonim ***** válasza:
Ötvösnek, ékszerésznek van megfelelő mérőeszköze, majd ő leméri, úgyis ott akarod megvenni vagy csináltatni, nem ?
2014. márc. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyelőre csak tudni szeretném a méretem és,hogy tudjam milyeneket nézegessek,egy ideig nem tudok menni még ékszerészhez,de ha addig nem jutok semmire,akkor előbb megyek :)
2014. márc. 23. 20:43
 4/6 anonim ***** válasza:
bemész egy ékszerboltba,ott felpróbálsz pár gyűrűt és a megfelelőnek megkérdezed a méretét.
2014. márc. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fogsz egy madzagot vagy egy fonaldarabkát és azzal megméred. Sosem csináltál gyerekként gyermekláncfűből (pitypang) magadnak koronát, karperecet, nyakláncot? :)


Az is kiváló, ha elmégy egy ékszerészhez. Ott minden van, pl. egy gyűrűméret-meghatározó skála is, ill. próbagyűrűk (acélból vagy egyéb nem nemesfémből).

2014. márc. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
[link] Nyomtasd ki, vagy ha nincs nyomtatód, akkor másold át egy papírra ezt a méretarányos képet, vágd ki a köröket és nézd meg hányas számú a te méreted:) remélem tudtam segíteni
2014. márc. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!