Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem 32 évesen anyuci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem 32 évesen anyuci pici fia. Titeket ez nem zavarna?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk együtt, nagyon fiatalon kerültünk össze. Nem is anyóssal van a fő gond (ő is megérne egy misét, de mivel nem lakunk együtt, elfogadom), hanem a férjemmel. Nagyon furcsa az anyjával a kapcsolata. Van egy bátyja, akire betegesen féltékeny, meg van őrülve anyuci szeretetéért és elismeréséért, amit persze sose ismerne be, viszont sokszor mosolyszünet van közte anyucival, amikor féltékenységi rohama van a bátyjára. Engem ez az egész már nagyon idegesít, már attól rosszul vagyok, ha meghallom a szájából anyós egyik ostobaságát, mint saját véleményt. Egy példa, ami csak a jéghegy csúcsa. Jöttek anyósék vendégségbe, őt kértem meg, hogy beszélje meg velük, hogy délután jöjjenek x órakor. Azt mondja, ok, megkérdezi. Kértem, hogy ne megkérdezze, hanem beszélje meg, hiszen nekem kell idő a készülődésre. Erre azzal teszi le a telefont, hogy az anyjáék délelőtt jönnek. Ennyit nem mer nekik megmondani, hogy mikorra jöjjenek. Nem az olyan válaszok érdekelnek, hogy akkor ezentúl beszéljem meg az ilyesmit anyóssal, mert nem ez a lényeg. Az érdekel, van-e valakinek hasonló párja és hogy kezeli.
2015. jan. 9. 14:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy teljesen irracionálisan viselkedik, ha az anyjáról van szó. Pl. anyós túlaggódik az unokájáért, sógor kisfiáért, aki még kisbaba. Már most babakorában áldozatot csinál a gyerekből, szerinte sógornő ridegtartásban tartja, ami nem igaz. Erre azt mondta a férjem, hogy megutáltatja már most mindenkivel a kisbabát. Én erre kiakadtam és beolvastam neki, mert miért egy öntudatlan kisbaba a felelős azért, ha az öreganyja hülyeségeket beszél..
2015. jan. 9. 15:37
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mész el ilyen esetben otthonról, hogy neked dolgod van? Készüljön a férjed anyuci fogadására, ha a te kérésedet figyelmen kívül lehet hagyni!
2015. jan. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez idővel csak rosszabb lesz. Ha gyereketek is lesz, akkor végképp belép a képbe az anyja és a gyerek gondozása kizárólag úgy működhet, ahogy az anyja jónak látja. Akkor már jön az, hogy miért így pelenkázod/altatod/eteted, amikor máshogy kellene (mert anyám azt mondta).


Te még pár évig bírni fogod, aztán szép lassan szakad a cérna és kevés lesz már az "egyébként szeretem". Egyre jobban ki fog ütközni az alapvető különbség a személyiségetekben és te egyre kevésbé fogod bírni.


Azt az egyet gondold át, hogy egy leendő gyereket ki akarsz-e tenni majd egy ilyen "évekig nyeltem, de elég volt és dobbantok" helyzetnek, ha előre lehet látni.

2015. jan. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!