Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem elmondta nekem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem elmondta nekem, hogy megnézi más nők melleit. Nektek ez hogy esne?

Figyelt kérdés
2015. jan. 7. 12:34
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
51%
Az én feleségem meg megnézi más férfiak fenekét. Akkor most álljak neki hisztizni? Nevetséges.
2015. jan. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
89%

Miért mondta ezt? Nem mindegy, hogy milyen szituációban, hogyan hangzott el.

Mi múltkor pár napra munka miatt külön voltunk, hiányoztunk egymásnak. Azt mondta a férjem, hogy nézegeti a nőket az utcán, de egyik sem olyan csinos, mint én. Ha lát egy csinosabb nőt, arról is én jutok eszébe. Én ennek örültem :) Nem esett rosszul egyáltalán.

Nyilván ha azt mondaná, hogy figyelj a szomszéd Marika melle sokkal formásabb, mint a tiéd, annak nem örülnék :)

2015. jan. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
50%

Most vakuljon meg? A nők velejárója... és amíg ki is rakják a kirakatba addig, meg még inkább.


Sehogy nem esne, mintha azt mondaná, hogy a férfiak szőrősebbek mint a nők. Eddig is tudtam, hogy megnézi a szépet, ahogy én is.

Csak mi nők nem a gatyájukat méregetjük, hanem az arcuk, a szemükben mélyedünk el és a testfelépítést.


Szóval én látom ebben a felháborítót.


28 N

2015. jan. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
77%

Hát nem esne jól,ilyen szempontból én is érzékenyebb típus vagyok. Gáz vagy nem,ez van,én ilyen vagyok.

De még mindig jobb,hogy őszinte hozzád,mintha te észrevennéd,hogy Ő állandóan más nők mellét nézi és letagadná. Ez még egy fokkal jobb. Bár,ha tudja,hogy téged ez bánt,akkor azért visszafoghatná magát egy kicsit.

2015. jan. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
54%

Magamtól is gondolom, hogy nyilván megnézi.


Ha ez magától közölné, azért elég furcsának tartanám. De legfeljebb mondanám, hogy semmi gond, nézelődjön nyugodtan, én is megnézem más férfiak vállát, karját, mellkasát, fenekét, stb. :-)

2015. jan. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként én is meg szoktam nézni más nők mellét, pedig nő vagyok és nem vonzódom a nőkhöz. De sokan olyan ruhákban járnak, hogy egyszerűen nem lehet nem megnézni.
2015. jan. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
89%
"Drágám, nem mondtál újat."
2015. jan. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
65%
Láttátok a legutóbb az interneten terjedő rejtett kamerás felvételt? Mit meg nem néznek a nők is, ha azt hiszik senki nem látja!:-)))
2015. jan. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
65%

hm hát egy nő erre érzékenyen reagál.

a férfi ott lett volna bölcs, ha nem mondja el.

mivel ezzel semmi hasznot nem hajt, viszont megbántja a feleségét.

nem sok esze van.

2015. jan. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
67%
Bár jó ideje férjnél vagyok, de én is megnézem más férfiak fenekét, sőt néha azt is, hogyan dudorodik neki. A férjem is megnézi a szép nőket, ez biztos, nem is kell mondania. Attól még együtt fekszünk és kelünk, szóval ebből nincs probléma.
2015. jan. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!