Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem elmondta nekem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem elmondta nekem, hogy megnézi más nők melleit. Nektek ez hogy esne?

Figyelt kérdés
2015. jan. 7. 12:34
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
31%
A férjed egy bunkó paraszt!Minek kell direkt megbántani a másikat? Nézze,de minek kell az orrod alá dörgölni?!
2015. jan. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
61%
Sehogy nem esne. Nem mondana újdonságot. Ez annyira alap, beszélni is kár róla - persze ha faggattad, nyilván elmondta. Én is megnézek más férfiakat, és reális szemmel látom is, hogy vannak sokkal jobb példányok, mint az én férjem, és ez fordítva is igaz. Feltűnésmentesen csináljuk, és ennyi. Bár ha látunk egy olyan nőt, vagy férfit, aki tényleg 10 pontos, van, hogy megbökjük egymást, hogy nézzen oda a másik is. Sőt, én nőkén nőt is mutattam már így a férjemnek, és ő is nekem más férfit. Egy egészséges kapcsolatba ennek bele kell férnie, hisz a bizalom alapvető dolog, az esztétikumot pedig mindketten kedveljük.
2015. jan. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
88%

Kicsit túlzás lenne még azt is szabályozni, merre nézzen.


Mondjuk tényleg szituációfüggő, de pl. a párom mindig megtisztel azzal, hogy nem a jelenlétemben stíröl másokat feltűnően, vagy nem tesz megjegyzéseket, nem hasonlítgat stb.

2015. jan. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
25%

Hát egyáltalán nem esne jól ... Én sem nézem meg a pasikat. Rájuk nézek, mivel csukott szemmel furcsa lenne közlekedni, de pont annyira izgatnak, mint egy bokor vagy más tereptárgy. Ennyire nézi a barátom is a nőket - legalábbis ezt mondja. A jelenlétemben biztos nem nézi, ez is valami ... Amúgy állítólag nem vagyunk ösztönlények, szóval így sem sivár az életünk, mivel rengeteg más nyújthat még szórakozási lehetőséget a csöcsök bámulásán kívül.

22/L

2015. jan. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
100%
És ezzel újdonságot mondott?
2015. jan. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
52%

"A férjem elmondta nekem, hogy nem csak az én főztöm ízlik neki, hanem az éttermi is. Nektek ez hogy esne?"

Ja, hogy nem ez volt a kérdés? :)

2015. jan. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
95%

"de pont annyira izgatnak, mint egy bokor vagy más tereptárgy"


Minket sem izgatnak különösebben, nyilván nem nedves puncival és álló farokkal sétálunk tovább egy dekoratív nő, vagy egy helyes férfi láttán, de ha a boltban látok valami szépet, azt is ugyanúgy megnézem, ha tetszik. Ettől még nem biztos, hogy meg is veszem. Semmi szégyenletes nincs a nézelődésben, és az emberek 99%-a csinálja, a maradék 1% előtt - akiről tudják, hogy ez szentségtörés - pedig ezt tagadják, mert tudják, hogy ki lenne téve a szűrük egy tökéletesen működő kapcsolatból is, csak mert merészeltek rápillantani egy csinosabb dekoltázsra...

2015. jan. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
0%
jaj, ugyan már, előző. olyan óvodás kategória ez a hasonlat.
2015. jan. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
*akiről tudják, hogy szerintük ez szentségtörésnek számít... az előbb nem fogalmaztam világosan, bocs.
2015. jan. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
100%
10 é vagyunk együtt. nem kérdezek ilyet, nem mondta. de persze, hogy megnéz más nőket.nem csinálja feltűnően, ha meg ott vagyok, pláne nem. én is megnézek egy helyes férfit. nekem inkább az esne rosszul, ha azt mondaná, ő aztán soha egy nőt se néz meg.mert az nyilvánvalóan hazugság lenne.
2015. jan. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!