Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akinek volt mar abortusza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt mar abortusza hazassag elott az elmondta a ferjenek?

Figyelt kérdés
Nem voltam meg ilyen helyzetben de az egyik baratnom igen titkolta a ferje elol most kiderult es a ferj valni akar.
2014. aug. 18. 11:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
42%
Én nőként mondom hogy én is tuti elválnék, nem tudnék olyan emberrel élni aki ilyenbe nem mond igazat egyrészt meg ki tudja titokba nem e vettet el még gyereket házasság alatt is.
2014. aug. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%
Az én feleségem az első randin elmondta nagyon korrektül, bár akkor sem válnék ha csak most közölné :D
2014. aug. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
72%
Elég érdekes lehet a férj ... Vagy talán ezt használja fel indokként ? -.- nem volt szükség titkolózásra , mivel közösen hoztuk meg a párommal (aki ma mar a férjem ) a döntést , hogy azt a terhességet megszakíttatjuk .
2014. aug. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
59%
Ha ezért válni akar a férj, akkor elég bunkó.
2014. aug. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Most itt lakik nalam. Fiatal kiskoru volt meg de a ferjet is megertem mert igazan elmondhatta volna ennyi ev alatt.
2014. aug. 18. 11:52
 6/26 anonim ***** válasza:
22%

Nalam a magzatgyilkossag valook lenne. Nekem ez egyszeruen nem fer bele a vilagkepembe.

Elozetes fogamzasgatlas oke, megfogant elet kioltasa mar nem.


Nem tudnek ilyen novel egyuttelni, akkor se ha rogton kiderul, akkor se ha ot ev utan.

2014. aug. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
18%

"Ha ezért válni akar a férj, akkor elég bunkó."


Miért lenen bunkó. Én értékrendembe sem fér bele, milyen példát mutatna ilyen a gyerekünknek.

2014. aug. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
65%

Mondjuk azért az ilyesmi "apróságokat" illik azért elmondani.

Bár ha azt vesszük, hogy engem meg olyan nővel hozott össze a sors, aki azt felejtette el elmondani, hogy férjnél van, ez tényleg csak apróság. :-)


Jelen helyzetben a férjet teljesen megértem. Lehet nyugodtan lepontozni, de azért gondolkozzunk már el: hol van a bizalom ebben a kapcsolatban? Nem maga az abortusz a válóok, hanem a nagyon nagy fokú bizalmatlanság és a titkolózás.


A nő mivel indokolja, hogy egész eddig kvázi átverte a férjét?

2014. aug. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
42%

Arrol nem a ferj tehet, hogy emiatt annakidejen nem szakitott, es most mar csak a valas maradt mint lehetoseg.


Tovabbra is lehet lepontozni, de akiben ilyen szinten hianyzik az anyai oszton, azzal en nem tudok csaladot elkepzelni.

2014. aug. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
56%
Bizonyára meg volt az ok , amiért nem vállalta a hölgy a terhességet . Én megértem . Titkolni nem kellett volna . Én sem tartom ezt válló oknak .!
2014. aug. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!