Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akinek volt mar abortusza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt mar abortusza hazassag elott az elmondta a ferjenek?

Figyelt kérdés
Nem voltam meg ilyen helyzetben de az egyik baratnom igen titkolta a ferje elol most kiderult es a ferj valni akar.
2014. aug. 18. 11:46
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Azt mondja hogy azert nem mondta el mert szegyelte hogy ez tortent vele a fiu akitol terhes lett meg lejarta mindennek nem vallalt felelosseget a teteert mikor megtudta hogy gyereket var. Igy nem akart errol beszelni. A ferj meg hazugnak tartja mert nem mondta el bwki.
2014. aug. 18. 12:04
 12/26 anonim ***** válasza:
61%
A napi provokatív kérdés ... Bizonyára bicska nyitogató az abortusz ellenes ős anyáknak ! Én nem vagyok ősanya, van mar gyermekem es igen volt korábban terhességmegszakításom , de ez nem jelenti azt ,hogy hiányzik az anyai ösztönöm.!!! A kérdező is bizonyára okkal nem vállalta a terhességet korábban .
2014. aug. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
jav neki.
2014. aug. 18. 12:05
 14/26 anonim ***** válasza:
79%

Okott mindenre lehet találni ez nem mentség. Valaki abortusz ellenes azért az nem házasság után derül ki, így barátnőd pontosan tudta hogy az a férje és direkt eltitkolta ez a fő baj. Ezek után ha válik az teljesen normális. Ez olyan mintha barátnőd kijelentené, hogy nem akar gyerekes apával kezdeni erre a férfi évekig letagadja hogy van gyereke majd házassá után előhúzna egy gyereket már úgysem hagy el elven beismeri.

Kapcsolat alapja az ősszintesség ha az nincs már veszett fejsze.

2014. aug. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
42%

# 12/14


Valaki nem attól lesz ősanya mert vannak elvei is ahhoz életében szeretné tartani magát, és 70 évesen is a tükörbe szeretné nézni.

Mindenki más, máshogy gondolkozik de attól nem rossz ember.

2014. aug. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Nem rolam van szo hanem a baratnomrol aki nalam lakik. En meg nem voltam soha terhes abortuszom sem volt.Nem provokativ kerdes hanem a baratnom gondja.
2014. aug. 18. 12:08
 17/26 anonim ***** válasza:
80%

Nem tartom váló oknak, bár alapvető bizalom hiányzik a kapcsolatukból. Ha szeretik egymást, akkor túl lehet menni rajta.

Miért akar válni a férj? Abortuszellenes? Most nem lehet gyerekük? Megingott a bizalma feleségben? Ez nem mindegy

2014. aug. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
61%
Nem tartom válóoknak, de valóban elmondhatta volna. Mondjuk, amikor a családalapítást tervezték (ha már esküvő volt, feltételezem a gyerek is szóba került), legkésőbb akkor elmondtam volna. Szégyen ide vagy oda, inkább tőlem tudja meg, mint mástól. Ettől függetlenül, mivel a kapcsolat előtt történt a dolog, valahol jogos, hogy nem kötötte egyből az orrára a másiknak.
2014. aug. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
91%

"Bizonyára meg volt az ok , amiért nem vállalta a hölgy a terhességet . Én megértem ."

Ezzel nincs is gond, én is megértem, rengeteg olyan élethelyzet van, amikor sajnos a legbölcsebb dolog, ha elveteti. Nem is ítélek el emiatt senkit.


" Titkolni nem kellett volna ."

Bizony, hogy nem, és igazából ez a probléma, nem az, hogy volt egy abortusza.


"Én sem tartom ezt válló oknak .!"

Én meg igen. Azért nem kis dolgot titkolt, bizony, a bizalmam eléggé megrendülne benne.


"azert nem mondta el mert szegyelte"

Azért bocsásson már meg a világ, de ha valaki már házasodni akar, előbb nyíljon már meg a leendő házastársa előtt... aki még mindig szégyellősködik, az még távolról sem érett egy házasságra.

Értem én, hogy megalázó volt neki, meg rossz emlék, meg nem büszke rá, hogy ez történt vele, de könyörgöm: az őszinteség hol marad?


"A ferj meg hazugnak tartja"

Mert az is. Nem egy két hetes kapcsolatról van szó, ahol még épp csak ismerkednek a felek, hanem egy házasságról. Azért ekkorra már tényleg el kellene érni azt a szitnet, hogy ne legyen titkolózás meg fersítés.


"Nem tartom váló oknak"

De azért kíváncsi lennék, hogy mit szólnál például akkor, ha összeházasodsz valakivel, és utána egy évvel meg megtudod - természetesen nem a házastársadtól - hogy neki már van egy gyereke? Gondolom, a nyakába ugranál örömködve, hogy jaj, de jó, hogy eltitkoltad...

2014. aug. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
74%

19-es: a gyermek és az abortusz ebben az esetben nem egy kategória. Az egyik a folyamatos múlt: életed végéig (szerencsés esetben) a része lesz, jelen lesz, időről időre felbukkan, élő, önálló személyiséggel bíró személy. A másik egy tett, egy cselekedet, amin nyilván nagyon nehéz túllépni, és az is felbukkanhat időről időre, de csak mint téma, nem mint személy, hogy hahó, én vagyok a legyilkolt magzatod szelleme.

A kettő nem ugyanaz, és bár egyetértek a legtöbb megjegyzéseddel, számomra akkor se lenne válóok.

2014. aug. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!