Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akinek volt mar abortusza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt mar abortusza hazassag elott az elmondta a ferjenek?

Figyelt kérdés
Nem voltam meg ilyen helyzetben de az egyik baratnom igen titkolta a ferje elol most kiderult es a ferj valni akar.
2014. aug. 18. 11:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
14%
Jó akkor megölte a szomszédot azt titkolná. Tökmindegy az a lényeg hogy lényeges dolgot titkolt el nem azt, hogy utálja a spenótot.
2014. aug. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Lényeges dolgot, de elviekben (ha el tudsz vonatkoztatni attól a résztől, hogy nem mondta el /ha nem került eddig szóba, akkor nem mondta el, ha szóba került és úgy titkolta, akkor hazudott/) olyat, ami nincs befolyással a jelenlegi életére. (Nem tudni a részleteket, de ha nem arról van szó, hogy az akkor abortusz miatt most nem lehet/nem akar gyereket, akkor nincs hatással.) Szóval tett valamit a múltban, lényeges dolgot, de nem olyat, ami kihatással van a jelenére. Miért is lett volna kötelező erről beszámolni? (Én elmondanám, és nem értek egyet azzal, hogy titkolta. Nem szép dolog, és árt a kapcsolatnak a bizalmatlanság. Csak próbálok rávilágítani arra, hogy szerintem ez ettől még nem válóok.)
2014. aug. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Mert ha abortusz ellenes a férj akkor nem fér bele neki. Ez olyan, hogy én sem tudnék egy volt börtöntöltelékkel együtt élni, és biztos elválnék ha kiderül, hogy 2 évet ült börtönbe lopásért vagy bármiért a férjem.
2014. aug. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
26%

Ha ezért válni akar, az csak ürügy, illetve egy esetben értem meg a férjet, ha az a közös gyerekük volt és azt titkolta el előle.

Nekem volt és tudja a férjem.

2014. aug. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
36%

Bár nő vagyok, engem nem érdekelne. Azért nem érdekelne, mert nekem ahhoz semmi közöm. Minden herebajáról meg prosztatavizsgálatról számoljon be? Nem. Ami engem is érint, azt mondja el.


Én is csak akkor mondanám el, ha szóba kerülne, általánosságban beszélnénk erről. Csak úgy, hogy "figyi, volt egy abortuszom", nem.

2014. aug. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
95%

A férjecskének ez egy jó kifogás hogy megszabaduljon a nőtől.... szerintem nem is szereti igazán ha olyasmiért amit a nő a múltban tett, el akar válni.


Ha a kettejük gyerekét vetette volna el, akkor azt mondom igaza van... de így nem.


Nem biztos hogy elmondtam volna a férjemnek ha lett volna abortuszom. Nyilván, ha szóba kerül, rákérdez, elmondom, nem tagadtam volna, de ha nem kérdez rá, biztos hogy nem mondtam volna el magamtól. Már ha lett volna ilyenben részem...


Ez azért nem egy olyan dolog, hogy volt e egy éjszakás kalandja, vagy gyerekkorában eltaposott e egy csigát, hogy csak úgy odaböffentse valaki. Itt egy életről van szó, és egy nagyon nehéz döntésről, amit kényszerűségből néha tetszik nem tetszik meg kell hozni, hogy a kisebbik rossz legyen. Ilyesmivel normális ember nem dicsekszik, és nem beszél ha nem kérdezik.


Felelőtlenség a semmire megszülni egy gyereket, és ezt a normális emberek felfogják. És bármennyire is fáj, rossz, szörnyű, sajnos a nőnek kell meghozni ezt a döntést, főleg akkor, ha a pasi mint aki jól végezte dolgát, lelép....mintha ő nem vett volna részt a dologban...


A pasiknak könnyű ítélkezni.


És ezt úgy mondom, hogy nő vagyok, nagyon szeretnénk gyereket, de nem tudunk a férjemmel vállalni. De ezzel együtt megértem azt amikor az abortusz a kevésbé rossz megoldás.

2014. aug. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!