Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem elmondta nekem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem elmondta nekem, hogy megnézi más nők melleit. Nektek ez hogy esne?

Figyelt kérdés
2015. jan. 7. 12:34
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%
18: lehet, hogy a hasonlat nem tetszik, ez viszont még nem változtat a tényen, hogy mindenki nyitott szemmel jár, még a leghűségesebb mintaanyák és mintaapák is. Ezt kár lenne tagadni, az ellenkezőknek viszont jobb lenne, ha ezt belátnák és elfogadnák, nem pedig hazugságban akarnák leélni az életüket, hogy az ő párjuk soha de soha nem tenne ilyen szemét dolgot, hogy megnézzen más nőt az utcán. Ugyanmár... aki előtt le kell tagadni, le is fogják, aki azt szeretné hallani, hogy nincs még egy ilyen gyönyörű nő a világon, mint ő, annak ezt fogják mondani, és probléma megoldva, mindenki boldog.
2015. jan. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
37%
Nem banom ha a parom megnez noket, de ha megbamulja, kuldom hozzajuk. Nem kell olyan valaki aki szedeleg mindenfele no utan. Nyilvan a jobb pasikat en is lecsekkolom, de van egy hatar!
2015. jan. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
72%
Ne viccelj, nálunk játékból is szólunk ha látunk egy szexi pasit/nőt és kikérjük a másik véleményét. Ezzel is kenegetem a májam, hogy mégis engem választott.
2015. jan. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
100%

Hát az, h megnézi más nők melleit, azt anélkül is tudjuk, h mondaná a férjünk, szóval ezzel nem mondana újat. Sőt, egy jó nőt még én is megnézek, de ez részletkérdés :)


Az viszont fontosabb, hogy ezt milyen szituációban és hogyan mondta?! Ettől függően azért lehet jelentősége a dolognak...

2015. jan. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
41%

Mindenki válasszon magának olyan társat, akivel elégedett - külsőre is - és a dolog legyen kölcsönös.

Sok pasi beéri egy házias, kevésbé dekoratív csajjal, mert a Miss Ribi(zli) nem lenne a pótmamája. De legalább az utcán tudja mire csorgatni a nyálát ...

2015. jan. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
54%

én a 63 %-ossal értek egyet.

én is megnézek más férfiakat, de sosem sértőn, vagy legalábbis erre törekszem. a barátomat nem akarom megbántani megjegyzésekkel, stb.

tudom, hogy nem ő a legszebb férfi a világon, én mégis úgy viselkedek vele, hogy azt érezze, számomra ő az egyetlen ellenállhatatlan férfi.

nincs szükség arra, hogy az ember a másik önbizalmát még külön rombolja. és tőle is elvárom ugyanezt. nyilván nem vagyok naiv, de nem akarom azt látni, hogy másokra csorog a nyála.

2015. jan. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
56%

Ha erre nem jöttél rá magadtól, akkor fogalmad sincs milyen szép egy női mell!

(köszi a lepontot!)

2015. jan. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
43%
Te férj nagyon szemtelen vagy, mégis miért nem hordasz szemellenzõt?!
2015. jan. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:

Nem érdekelne.


Bár én sosem nézek meg más férfiakat. Hihetetlen módon nem érdekel mások külseje. :D Még az ellentétes neműeké sem. Párválasztásnál sem volt ez nálam szempont soha.

2015. jan. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
55%

nőként is megnézem, ha valakinek extra nagy a cickója, vagy éppen úgy ki van pakolva, vagy csak szép. ennyi.

mit kell ezen kiakadni?

2015. jan. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!