Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem 32 évesen anyuci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem 32 évesen anyuci pici fia. Titeket ez nem zavarna?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk együtt, nagyon fiatalon kerültünk össze. Nem is anyóssal van a fő gond (ő is megérne egy misét, de mivel nem lakunk együtt, elfogadom), hanem a férjemmel. Nagyon furcsa az anyjával a kapcsolata. Van egy bátyja, akire betegesen féltékeny, meg van őrülve anyuci szeretetéért és elismeréséért, amit persze sose ismerne be, viszont sokszor mosolyszünet van közte anyucival, amikor féltékenységi rohama van a bátyjára. Engem ez az egész már nagyon idegesít, már attól rosszul vagyok, ha meghallom a szájából anyós egyik ostobaságát, mint saját véleményt. Egy példa, ami csak a jéghegy csúcsa. Jöttek anyósék vendégségbe, őt kértem meg, hogy beszélje meg velük, hogy délután jöjjenek x órakor. Azt mondja, ok, megkérdezi. Kértem, hogy ne megkérdezze, hanem beszélje meg, hiszen nekem kell idő a készülődésre. Erre azzal teszi le a telefont, hogy az anyjáék délelőtt jönnek. Ennyit nem mer nekik megmondani, hogy mikorra jöjjenek. Nem az olyan válaszok érdekelnek, hogy akkor ezentúl beszéljem meg az ilyesmit anyóssal, mert nem ez a lényeg. Az érdekel, van-e valakinek hasonló párja és hogy kezeli.
2015. jan. 9. 14:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Én kíváncsi lennék, miért nem zavart ez téged az elmúlt 10 évben, miért nem volt ez probléma azelőtt, hogy hozzámentél?
2015. jan. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 acelsziv ***** válasza:
100%

"Titeket ez nem zavarna?"

Engem miért zavarjon? A te férjed. Ha neked ez nem tetszik mondd meg, hogy vagy leválik végre az anyamellről és gerincet növeszt, vagy otthagyod.

2015. jan. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Én hozzá se mentem volna...
2015. jan. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem, 20 évesen ez fel se tűnt, akkor még én is kicsit "apuci pici lánya" voltam, de közben felnőttem, ő meg nem.
2015. jan. 9. 15:07
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Én azt értem, hogy 20 évesen még nem tűnt fel, de 5 év múlva sem lett volna késő elválni.
2015. jan. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azért elég drasztikus, hogy egyből a válás szerintetek a megoldás, mivel egyébként szeretem, és jó ember, csak az anyjához való viszonyával nem tudok mit kezdeni.
2015. jan. 9. 15:20
 7/13 Janka néni ***** válasza:
96%

Szerintem ott a baj, hogy mindegy mennyi idő elteltével, de te leváltál a szülőkről, úgy mond felnőttél. Ő meg (még) nem.

Persze, értem én, hogy idegesít, de ebbe te nem tudsz mit tenni.

Amíg a férjedet nem zavarja, hogy a köldökzsinór még tart, nem is fog változtatni.

2015. jan. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Na többek közt ezért sem értem a "20 évesen a legjobb férjhez menni" véleményeket.
2015. jan. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Janka néni, igen, igazad van. Az zavar, hogy ennyi idősen még mindig nem szakadt el a köldökzsinór. Vajon elszakad-e valaha?
2015. jan. 9. 15:34
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

ez ütközött ki nálunk is, még jó hogy nem voltunk tiszta bolondok és házasodtunk húsz évesen.


edd meg!

2015. jan. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!