Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megtartottam a lánykori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtartottam a lánykori nevem. Tényleg olyan nagy probléma?

Figyelt kérdés
Még nem tartottunk lagzit, csak a polgári szertartás volt meg. A férjem szülei nem örültek a döntésemnek. Kíváncsi vagyok, hogy ti mit gondoltok erről.
2015. jan. 8. 00:53
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
90%

"Mivel egy másik családhoz tartozol már, ezért szerintem úgy a jó, ha a férjed nevét veszed fel, nem mintha még apukádhoz tartoznál. :) "


A férje is másik családhoz tartozik ilyen logikával :)

Miért tartozna felnőtt ember az apukájához?

Mi ez a középkori felfogás? :D :D


A FÉRJ IS FELVEHETI a felség nevét.

2015. jan. 8. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
15%
#10: Kit érdekel a hülye bibliád? :)
2015. jan. 8. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem ez teljesen korrekt megoldás. Én férfiként örülök ha a nő felveszi a nevem, de mellette megtarthatja a sajátját is ha ez neki fontos.
2015. jan. 8. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
79%

A férjed szülei akkor így jártak :)

Eszembe sem jutna senki nevét sem felvenni, van sajátom :)

2015. jan. 8. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs ezzel, és amúgy közük sincs hozzá.
2015. jan. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
90%

Semmi közük hozzá. Olyan mintha a látszat, és a saját nevük fontosabb lenne .

Már most készülj fel azokra az időkre amikor jönni fog az unoka! Biztos hogy már megvannak a nevek amiket az unokának szánnak.

2015. jan. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
0%
Reméljük a sok femineminek majd a férjük pénze sem kell! Röhejesek vagytok!
2015. jan. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
16%
De mikor elváltok, akkor miért ragaszkodtok évtizedek után is a férjetek nevéhez? Értem, akkor már ciki, ha lányanyának néznek benneteket! Szánalmas!
2015. jan. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
90%
17-es neked mi a bajod?:) én első házasságomnál felvettem, és válás után kivártam hogy lejárjon a személyim és akkor írattam vissza a lánykori nevemre (3-4 év volt - de akkor már csak hivatalos papíroknál használtam a férjes nevem ahol kellett személyi is) aztán hogy visszaírattam végre, rá 1 évre újra férjhez mentem, na akkor már megmondtam a férjemnek, hogy ne haragudjon de én ugyan nem járok megint végig mindent hivatalt, csak hogy a nevét viseljem, nem ettől fog függni a házasságunk... nem foglalkozott vele, szerencsére a szülei se bár ahogy többen írták nekik aztán semmi közük hozzá :)
2015. jan. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem nincs baj ezzel. Bar mi a koztes megoldast valasztottuk, hogy kotojellel vettem fel a nevet. Es igy mindenki boldog :D
2015. jan. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!