Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Együtt maradjak egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradjak egy ilyen teszetosza, életképtelen, fura emberrel?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden leírni a lényeget, bár annyit tudnék írni, hogy estig írhatnám..Nem vagyunk házasok, viszont együtt élünk már 2 éve lassan, és van egy 9 hós babánk.


Szóval. A párom egyáltalán nem mondható férfinek, mert egyáltalán nem viselkedik úgy. Az agyamra megy azzal, amiket csinál. Konkrét példák, hogy érthető legyen:

-állandóan mondja, hogy kéne másodállást keresnie, mert alig jövünk ki hó végére, de ezt másfél éve (!) mondja, de nem jutunk egyről a kettőre, mert tenni nem tesz semmit, ha meg jönne lehetőség, egyszerűen csak hagyja. Ebből kifolyólag esélyt sem látok, hogy Édesanyámtól valaha különköltözzünk 3-man

-mindig panaszkodik, hogy nő a hasa, meg "le van eresztve", elfogytak az izmai, de tenni nem képes érte (nem érdekel a külsője, hanem a nyavajgása zavar, hogy 2 naponta nekem panaszkodik, de nem képes megmozdulni..)

-tegnap este pl. etette fürdetés után a gyereket , mondom magamban gyorsan megfürdök a gyerek vizében, amíg nem hűl ki teljesen, befutottam, levetkőztem, lépnél bele a kádba, erre kiabál, hogy én mit csinálok? Mondom, fürdenék. Erre, hogy MIÉRT, legalább a gyerek rugdalozóját vinném oda, vagy valami ( de ezt a lehető legflegmább hangsúllyal, plusz lecseszően..a nappaliba etette a gyereket, annyi lett volna a feladat, hogy végzett az etetéssel, kezébe kapja a babát, lép 5öt!!!!! és ott az az istenverte rugi, tehát ez úgymond NEM FELADAT, de ő még ebből is problémát csinált, hogy én nem vagyok képes ebben SEGÍTENI..(végül rájött, hogy azért ez gáz, és sikeresen megoldotta ezt az akadályt)

-nem érti meg, hogy a Baba még pici, jobban fel kell öltöztetni, mint saját magát, plusz ő nem mozog , hanem cipelve van, és emiatt nem lesz annyira melege pl. sétáltatásnál. Fél óráig megy a vita azon, hogy szerinte "nem kell ennyi ruha a gyerekre"

-azt sem fogja fel, ha azt mondom: álmos, le kéne rakni. Nem, szerinte MINEK??? Nem álmos, felesleges lerakni..( közbe már sír, dörzsöli a szemét,minden baja van)

-ha megkérem, hogy etesse meg, mert más dolgom van, nem hiszitek el, de MINDIG rávágja hogy BIZTOS NEM ÉHES MÉG MINEK KELL ETETNI??? Ezen is vagy megy a vita 10-15 percig, majd érdekes módon beigazolódik, hogy tényleg éhes volt

-ha mondom neki, hogy figyi, el kéne menni a Teszkóba (5-kor pl.), akkor elkezdi mondani, hogy minek, mit akarok már megint, hát vásárolni, akkor este 6 lesz , mire el tudunk indulni, ugyanis akárhova megyünk, MINDEN ALKALOMMAL( komolyan!!!) 3-szor kell szólnom hogy akkor induljunk légyszíves..és 3-adszorra feltápászkodik, ahol épp van, 15 perc alatt felöltözik (ezalatt csak a cipőt, a pulcsit, és a kabátot értem!!!), majd nagy nehezen sikerül elindulni akárhova is 1 óra kérlelés után...


Bocsi, lehet, hogy hosszú lett, köszi aki elolvasta, és válaszol.

Szerintetek érdemes alapoznom egy ilyenre? Vagy inkább egyedül , nyugalomban a Babával, kezdjek új életet?


2015. jan. 7. 08:23
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
70%

A gyed extra pont ez, hogy dolgozol és kapod a gyedet. Ezt csak a félreértések tisztázása érdekében írom le.


A kérdésre válaszolva: én először megbeszélném vele a problémákat, megkérném, hogy próbáljon változtatni, ha nem változna, nem maradnék vele

2015. jan. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
34%

kedves kérdező ezt jól elcseszted,mert mi a párommal 6 év alatt sem tudtunk összehozni gyereket,mert vigyáztunk,ha ennyi idősen nem volt annyi eszed hogy megfelelően védekezz és a párodnak sem akkor megérdemled amit főztél.


Egyszerűen ő nem volt a nagy ő és a családalapítás csak rontott a helyzeten,mert a párod sem akarta igazából a gyereket sőt még most sem áll rá készen.A férjeddel így olvasva nincs probléma csak egyrészt haragszik az egész szituációra másrészt mivel már nem kedveled ezért piti dolgokat utálsz benne(lényegében már az is idegesít ha levegőt vesz)

de mindezt magadnak köszönheted,mert nem csak a sajátod hanem a gyereked életét is elcseszted.

Komolyan már unom ezt a szöveget a nőktől,hogy ha már élet van bennem nem ölöm meg(és arra nem gondoltál hogy a picinek mitől lenne jobb egy ilyen"tesze-tosza" apával?)én igenis előbb megfelelően védekeznék és ha mégis becsúszna de sem én sem a párom nem állunk rá készen igenis elvetetem,most meg lehet kövezni és papolni arról hogy elvetetésnél sír a magzat XD

2015. jan. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
73%

"A kérdésem nem az volt, hogy hogyan fogom eltartani a gyereket, meg miből,"


"állandóan mondja, hogy kéne másodállást keresnie, mert alig jövünk ki hó végére"


Mindkettőt te írtad :)

Ha nem kérdés, hogy miből éltek meg, akkor miért nincs hó végére semmitek sem, és miért akarod még pluszban dolgoztatni? :)


Egyébként meg elég egyszerű a válasz, nem szereted ezt a férfit, ezért minden idegesít, amit csinál vagy nem csinál.

2015. jan. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Hol írtam, hogy DOLGOZTATNI AKAROM? Másold majd be, légy kedves ;), meg azt is, hogy hol tettem fel olyan kérdést, hogy "vajon miből fogunk megélni?" ,vagy hasonlót.. :)

Látom értelmezési gondok akadnak itt pár embernél elég rendesen. Innentől aki nem a kérdésre válaszol, nem reagálok. Fárasztóak, és buták vagytok, hogy nem bírjátok felfogni, hogy nem a gyerekvállalásra, és az anyagi körülményekre irányult a kérdésem. Máshova menjetek kiélni a kötekedési vágyaitokat..

2015. jan. 7. 10:00
 25/32 anonim ***** válasza:
75%

Ha neked az alig jövünk ki hó végére (amit te írtál) nem azt jelenti, hogy anyagi gondjaitok vannak, akkor te a gondolkodásoddal van gond :)


Persze az írás második felére már nem válaszoltál. Talán az az igazság?

2015. jan. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, itt mindenki hibás, csak te csinálod jól. Csak azt tudnám, akkor miért szültél még egy gyereket is, főleg anyukádék nyakába?
2015. jan. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
48%
Micsoda komoly "problèmáid" vannak te szegény.Kíváncsi lennék hány èves vagy...
2015. jan. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
74%

Elég érdekes stílusod van. Nem mi vagyunk a hibásak, mert te egy ilyen pasit fogták ki - mellesleg teszem hozzá, ha ilyen stílusba nyomod otthon is, az is érdekes hogy még van kire panaszkodnod. Nagyon jó, hogy nem fogod másra és oké, hogy ez nem a gyerekvállalás kategória, de talán előbb kellett volna gondolkodni és védekezni, nem egy "tesze-tosza" férfivel gyereket vállalni. És attól, mert itt a válaszolókat letolod, a te életed nem fog változni.


Hagy ott, ha ennyire zavar. De ez biztos, hogy nem hirtelen lett ilyen.

2015. jan. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
OMG, inkább a férjed sajnálom, hogy ilyen stílusod van.
2015. jan. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Szerintem ne maradj vele. Neked olyanra lenne szükséged, akire fel tudsz nézni, aki időnként megreguláz és helyreráz, egy jóval erősebb lelkületű pasira. Most nálatok te hordod a nadrágot és a férjed a szoknyát és ez valószínűleg egyikőtöknek sem túl jó. Az utolsó mondatotdból látszik, hogy arra a válaszra vártál, hogy igen, kezdj új életet, egyedül, nyugalomban.
2015. jan. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!