Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Együtt maradjak egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradjak egy ilyen teszetosza, életképtelen, fura emberrel?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden leírni a lényeget, bár annyit tudnék írni, hogy estig írhatnám..Nem vagyunk házasok, viszont együtt élünk már 2 éve lassan, és van egy 9 hós babánk.


Szóval. A párom egyáltalán nem mondható férfinek, mert egyáltalán nem viselkedik úgy. Az agyamra megy azzal, amiket csinál. Konkrét példák, hogy érthető legyen:

-állandóan mondja, hogy kéne másodállást keresnie, mert alig jövünk ki hó végére, de ezt másfél éve (!) mondja, de nem jutunk egyről a kettőre, mert tenni nem tesz semmit, ha meg jönne lehetőség, egyszerűen csak hagyja. Ebből kifolyólag esélyt sem látok, hogy Édesanyámtól valaha különköltözzünk 3-man

-mindig panaszkodik, hogy nő a hasa, meg "le van eresztve", elfogytak az izmai, de tenni nem képes érte (nem érdekel a külsője, hanem a nyavajgása zavar, hogy 2 naponta nekem panaszkodik, de nem képes megmozdulni..)

-tegnap este pl. etette fürdetés után a gyereket , mondom magamban gyorsan megfürdök a gyerek vizében, amíg nem hűl ki teljesen, befutottam, levetkőztem, lépnél bele a kádba, erre kiabál, hogy én mit csinálok? Mondom, fürdenék. Erre, hogy MIÉRT, legalább a gyerek rugdalozóját vinném oda, vagy valami ( de ezt a lehető legflegmább hangsúllyal, plusz lecseszően..a nappaliba etette a gyereket, annyi lett volna a feladat, hogy végzett az etetéssel, kezébe kapja a babát, lép 5öt!!!!! és ott az az istenverte rugi, tehát ez úgymond NEM FELADAT, de ő még ebből is problémát csinált, hogy én nem vagyok képes ebben SEGÍTENI..(végül rájött, hogy azért ez gáz, és sikeresen megoldotta ezt az akadályt)

-nem érti meg, hogy a Baba még pici, jobban fel kell öltöztetni, mint saját magát, plusz ő nem mozog , hanem cipelve van, és emiatt nem lesz annyira melege pl. sétáltatásnál. Fél óráig megy a vita azon, hogy szerinte "nem kell ennyi ruha a gyerekre"

-azt sem fogja fel, ha azt mondom: álmos, le kéne rakni. Nem, szerinte MINEK??? Nem álmos, felesleges lerakni..( közbe már sír, dörzsöli a szemét,minden baja van)

-ha megkérem, hogy etesse meg, mert más dolgom van, nem hiszitek el, de MINDIG rávágja hogy BIZTOS NEM ÉHES MÉG MINEK KELL ETETNI??? Ezen is vagy megy a vita 10-15 percig, majd érdekes módon beigazolódik, hogy tényleg éhes volt

-ha mondom neki, hogy figyi, el kéne menni a Teszkóba (5-kor pl.), akkor elkezdi mondani, hogy minek, mit akarok már megint, hát vásárolni, akkor este 6 lesz , mire el tudunk indulni, ugyanis akárhova megyünk, MINDEN ALKALOMMAL( komolyan!!!) 3-szor kell szólnom hogy akkor induljunk légyszíves..és 3-adszorra feltápászkodik, ahol épp van, 15 perc alatt felöltözik (ezalatt csak a cipőt, a pulcsit, és a kabátot értem!!!), majd nagy nehezen sikerül elindulni akárhova is 1 óra kérlelés után...


Bocsi, lehet, hogy hosszú lett, köszi aki elolvasta, és válaszol.

Szerintetek érdemes alapoznom egy ilyenre? Vagy inkább egyedül , nyugalomban a Babával, kezdjek új életet?


2015. jan. 7. 08:23
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
43%

Eddig nem ilyen volt?

A még 2 éve sem vagytok együtt, akkor ha jól számolom, szinte rögtön gyereket szültél neki, amikor még épp hogy megismerted. Miért?

Nem jöttök ki a pénzből? Most már te is vissza tudsz menni dolgozni. Így nem a párodra hárulna minden.

Egyébként meg minek vagy vele, miért őt választottad? Gondolom, nem most változott ekkorát. Ha ennyire nem jó, akkor hagyd el. Ha jól értem neked van hol laknod, mert a te szüleidnél vagytok.

2015. jan. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

11-es, te nagyon tájékozatlan vagy...


hogyan tudnék visszamenni dolgozni úgy, hogy van egy9 hós babám? Úristen...vicces, hogy ennyire nem vagy tisztában a dolgokkal...

A kérdéseidre pedig megtalálod a válaszaimat a kommentek között, ha elolvastad volna, nem tetted volna fel ugyanazokat, amiket előtted már feltettek, és meg is válaszoltam őket az előző oldalon.....

2015. jan. 7. 09:02
 13/32 anonim ***** válasza:
83%
Az első kijelentésben van a lényeg szültél egy gyereket megfelelő anyagi háttér nélkül.Tervezett gyerek volt?
2015. jan. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
77%

12: Te vagy tájékozatlan, ha még sose hallottál bölcsődéről.

A hozzászólásod pedig még nem látszott, amiben a válaszok voltak, amikor én írtam a hozzászólásomat.

2015. jan. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
86%
Felelőtlenek vagytok mindketten gyereket vállalni a semmire, nem védekezni. Örülj neki hogy annyira teszetosza hogy nem pattant meg tőled, amilyen szépen írsz róla.
2015. jan. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

12: hallottam képzeld, még mindig te vagy a tájékozatlan, hogy a gyerek 1 éves koráig nem lehet GYED mellett dolgozni a törvény szerint.. Olvass utána, és ne írogassál hülyeségeket, köszi


Aki pedig okoskodik, hogy minek szültem, meg hogy felelőtlenek vagyunk.. Ha jól gondolom nem úgy hangzott a kérdés, hogy hibáztam-e hogy szültem, stb. Tehát nem a gyerekvállalásra irányult a kérdésem..

Aki magára a kérdésre nem képes válaszolni, az kussoljon inkább. Az értelmes válaszokat köszönöm :)

2015. jan. 7. 09:15
 17/32 anonim ***** válasza:
82%
De értelmes vagy kérdező. De tudod mit vágd ki a teszetosza pasit aztán mutasd meg hogy fel tudsz nevelni egy gyereket egyedül is.
2015. jan. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
83%

16: Dolgozhatsz, csak akkor nem kapod a GYED-et.

De ha pl. 70 ezer a GYED-ed, de 180 ezer lenne a fizetésed, akkor nyilván megérné visszamenni.

Egy éves kortól pedig GYED mellett is dolgozhatsz.

De gondolom, egyszerűbb anyuciék nyakán élni és még egy pasit is odavinni meg egy gyereket is odaszülni. :)

2015. jan. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
80%
Az is fura, hogy a pasit nem szereted, idegesít, de azért dolgoztatnád ezerrel :)
2015. jan. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

18: ha már ennyire belemegyünk, képzeld márciustól felvettél a bölcsibe ;)


viszont! nem fogjátok fel, hogy ez nem a gyerekvállalás kategória??? A kérdésem nem az volt, hogy hogyan fogom eltartani a gyereket, meg miből, meg hogy hülyeség volt-e így szülnöm.. Nem bírjátok felfogni, hogy nem voltak ilyen jellegű kérdések??? Hát ne írogassatok már olyat, amire nem vagyok kíváncsi..Atya ég milyen emberek vannak..

2015. jan. 7. 09:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!