Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi lehet vajon egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet vajon egy ilyen házasságban a nő titka? Mivel tartja maga mellett a férjét?

Figyelt kérdés

A férfi jóképű, jó munkája van, jól keres, tanult.

A feleség csúnya, nincs diplomája, keveset keres, nem egy főnyeremény.


Miért van vajon mégis vele a férje?


2015. jan. 6. 18:30
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

AZ baratnoid valoszinuleg belul erkolcsileg erzelmileg sehol nincsenek ezert vannak meg egyedul.

Az emlitett holgy feleseg es anya valoszinuleg azert mert az szive tiszta es oszinten tudja szeretni es tisztelni az ferjet.

Nem tartja magat se okosnak se szepnek csak szereti az csaladjat.

Ez a Tito

Gondolkodj egy kicsit.

2015. jan. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

előző.

én harmincasként nemrég még egyedül voltam (hosszú távon), ugyanúgy, mint a kérdező barátnői.

akkor szerinted egy kiüresedett, erkölcstelen, unalmas ember voltam?

most lett barátom, aki nagyon szeret, odáig van értem, és harmonikus a kapcsolatunk. most hirtelen jólelkű, érzékeny, szeretetteljes ember lettem?

2015. jan. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
46%
Valoszinu valtoztak az igenyeid es a viselkedesed onkeped ezert talaltal part magadnak.
2015. jan. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

azelőtt is volt barátom, akkor is normális voltam? csak a két barátom között voltam elviselhetetlen és önképzavaros?

ne abban mérjük már az ember értékét, hogy adott pillanatban van-e mellette valaki, vagy nincs.

felhívom a figyelmedet, hogy nagyon sok hisztériás nő és agresszív férfi mellett van pár.

2015. jan. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
65%

Ebben nincs ráció, ne is keresd. Így alakult.

Ismerősi körben volt/van ilyen, a csajszi nem volt szép, de amikor mosolygott, olyan kis aranyos volt. Nem adott magára, olyan eléggé lelakott volt, mégis aranyos volt. Aztán becsúszott a baba és ott bepánikoltak, hogy ők nem akarnak összeházasodni... aztán mégis megtették... a csaj azóta nem csak csúnya, de egy depressziós csípőből rosszindulatú, mindenkiről rosszat feltételező nő. A férje nettója majdnem 400, nem néz ki rosszul és eddig senki nem felelt meg neki. A csajszinak érettségije van és a fizetése szerintem sosem érte el a 100at. Egy ideig gondolkodott a váláson, de szerintem együtt fognak maradni. Van ez így. Így alakul. Ilyen az élet.

2015. jan. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
60%

akkor vagy te, szét, jó munkád van, jól keresel

de mégsem találsz senkit...hmmm talán nézzél magadba kicsit.

talán ez a nő nem a pasi jóképű arcára mozdult rá

nagyon felszínes egy nőszemély vagy


am meg ha nincs diplomája akkor már kakit se ér? kérlek.

2015. jan. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!