Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi lehet vajon egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet vajon egy ilyen házasságban a nő titka? Mivel tartja maga mellett a férjét?

Figyelt kérdés

A férfi jóképű, jó munkája van, jól keres, tanult.

A feleség csúnya, nincs diplomája, keveset keres, nem egy főnyeremény.


Miért van vajon mégis vele a férje?


2015. jan. 6. 18:30
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
93%

Valószinű rólam is ezt gondolják az ismerősök.

Csúnya vagyok,csak egy kis szakmám van,gyatra a fizetésem,főzni se tudok.

A férjem jóképű,gazdag orvos.Saját lakása van én költöztem hozzá,kocsit is vett nekem,bejártuk már a fél világot.

De tudod az ilyen rosszindulatú,irigy emberek sose fogják ezt megérteni,mert felszínesek és csak a külsőségek alapján ítélkeznek!

Én 27 vagyok,férjem 35.

2015. jan. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Hát nekem eszembe jutott valami, ami lehet, h neked még nem. Mi van, ha szeretik egymást? Úgy TÉNYLEG?
2015. jan. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
92%
A kedves kérdező töröltette a válaszomat, mely szerint ő sem egy főnyeremény ilyen mentalitással :)
2015. jan. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, ha férfi lennél kit választanál? Egy öntelt műnőt, vagy egy kedves, aranyos, szeretni való NŐT?
2015. jan. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
90%
25-ös, nem hogy nem főnyeremény, de férfi létemre nekem nem is kellene az alapján, amit eddig megtudtam róla írásai alapján! Aztán töröltesse, ha nem tetszik neki!
2015. jan. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
100%

Pedig valószínűleg azért írogat ide ilyen hülyeségeket, mert a kutyának sem kell. :) Nem is értem az ilyen nőket. Nem minden pasi olyan ostoba, hogy a külsőségek alapján válasszon párt. A szóban forgó férfi valószínűleg sokkal boldogabb azzal a nővel, mintha egy diplomás, csodaszép, jól kereső riherongy lenne mellette, aki kikészíti idegileg, csalja és semmi sem elég neki.


Lehet töröltetni a válaszokat, de attól még mindenkinek meglesz a véleménye ugyanúgy. A fejekből nem lehet kitörölni a véleményeket. ;)

2015. jan. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%

"A feleség csúnya, nincs diplomája, keveset keres, nem egy főnyeremény. "


Pont ezért. Nem kell vele versenyeznie, nem féltékeny a sikereire és társai.

2015. jan. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%

Hiába rinyálsz, hogy így meg úgy csúnya a nő. A pasinak ő kell, neki az a nő tetszik, őt vette el és kész. Savanyú a szőlő mi?


Ízlés kérdése, kinek mi jön be a külsőségek terén. Ezt fel kéne fognod.

2015. jan. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
0%
Kérvényeztem a topik törlését, mert ez a topik is egyértelműen provokatív!!!
2015. jan. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%

Ha abból indulnuk amit itt elmondtál: csúnya, nem különösebben művelt, okos, nem házias...


Akkor is lehet még 1001 olyan tulajdonság ami miatt őrá esett a választás.


Ismertem olyan férfit, aki szintén keresett annyit, hogy bőven fenttartson egy családot nagyvonalú körülmények között... ő nem akarta, hogy a jövendő beli felesége különösen szép legyen, mert akkor elcsábíthatják, különösen művelt, okos... mert akkor ő is karriert akar és ő a karrierista nőket nem szívleli.

Neki egy nő kellett aki otthon marad, szül neki pár gyereket és ennyi. Pedig az illető pasi sem volt valami utolsó suttyó, kimondottan jóképű és jól kereső, de az volt a felfogása, hogy neki otthonülős feleség kell.


Nem tudhatod, hogy mi megy végbe kettőjük között, tehát ezen filózni teljesen fölösleges.

2015. jan. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!