Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban fő az őszinteség....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban fő az őszinteség. Biztos?

Figyelt kérdés
Hányszor hazudunk a békesség kedvéért? Hányszor hazudunk, mert aki kérdez, az az igazságra kíváncsi a legkevésbé? Hányszor bunkóznának le bennünket az igazságért? Aki azt mondja, hogy a házasságában nem hazudik, az most is éppen hazudik.

2015. jan. 5. 15:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
95%

amikor én azt mondom, hogy nézd már cica, megint híztam fenékre, akkor ő ránéz, megfogdossa, és egy puszi kíséretében közli, hogy valóban :D


ebben mi a nehéz?

2015. jan. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
88%

Ha én ezt mondom a páromnak, akkor ő simán azt mondja rá, hogy "igen, kicsim, tényleg felszedtél egy kicsit, de engem nem zavar, én ugyanannyira szeretlek így is, és csak akkor add le, ha téged zavar, ne miattam."

Elhangzott ez a mondat, és szerintem aki ezen megsértődik, azzal valami nagyon nincs rendben

2015. jan. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon békés feleségem van. De ha ilyenkor nem azt mondom hogy á dehogy, egy deka plusz sincs rajtad, akkor a nyakamat harapná el:-) Nem mindenki egyforma. Bár ilyen téren a lányom is tiszta anyja.
2015. jan. 5. 16:50
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Lehet le leszek pontozva, de akkor hazudnek, ha azt mondanám szoktam hazudni..mert nem


Tény hogy volt már ilyen, de olyan esetben,amikor a meglepetést elrontottam volna pl..más esetben nm elfogadhatő nálam


Ha azt mondaná felszedtem, akkor ha látja akkor valószínűleg igaz.. És azt mondanam, tényleg..

Vagy ráállnék a mérlegre, ha nem vettem volna észre, és azt mondanám, ha tenyleg, hogy valőban..

Ah megkerdezem,mhogy zavarja-e

Akkor nem azt mondja ronda vagyok.. Hanem max annyit, hogy neki jobban tetszem vékonyabban..

És ez az igazság.. Mert időben jelzi, nem 10 kg után..

És aki ennyiből kiszeret a másikból, az nm is szerti.. Mégis tudhatom, hogy figyeljek, mert neki teltebben kevésbé tetszem


Ez csak egy példa.. Mindent lehet értelmesen közölni, a kínos kérdeseket is.


A békesség kedvéért hazudni egyet jelent azzal, hogy a szőnyeg alá seperd a koszt, de a végén ki fog puposodni az mind...


Jah és magam sem vagyok hülye, olyat nem kerdezek meg, akire nem akarom hallani a választ.

2015. jan. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
95%
Én sosem hazudok! A férjem az egyetlen ember a világon, akinek soha nem hazudtam, nem hazudok! Nyíltan megmondom, ha dagadt...megmondom ha büdös a lába..ha hülyén viselkedik...mindent! És sosem sértődik meg az őszinteségemen...minek is tenné?? Hát ha még azzal sem lehetünk maradéktalanul őszinték, akivel leéljük az életünket...akár 50 évet...akkor kivel mással? A főnökünkkel? A gyerekünkkel? A szüleinkkel? Nem... Szerintem kulcsfontosságú egy házasságban az őszinteség. Gyűlölöm a mellévakert. Ha jól működik a kapcsolat...nincs rá szükség!
2015. jan. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
25%

Az őszinte házasságban fő az őszinteség. A házasságban nem.

A házasság már alapból egy álca. Az emberek a biztonság kedvéért házasodnak össze. Ha én biztos vagyok benne hogy szeretlek, és veled akarom leélni az életem, miért vegyelek el??? mert... (innen mindenki befejezheti magának a választ)

2015. jan. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
33%

Amúgy olyanok írjanak már "kapcsolatról" meg "házasságról" akik legalább 10 éves periódust tudhatnak maguk mögött.

A 3-4-5 éve élünk együtt rózsaszín ködfelhő még messze nem tartozik ide.

2015. jan. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Nem tudom másnál hogy van, de én nem tudnék házasságban élni olyannal, akinek hazudnom kell, hogy nyugi legyen, mert úristen megsértődik. Én őszinte vagyok, és ezt elvárom a férjemtől is. Ő is ilyen. Mi soha nem hazudtunk egymásnak eddig, és nem is fogjuk elkezdeni mert nincs értelme. Magunkat adtuk a kapcsolatba, és a házasságba is 100%-ig.


Mondok példákat: az alap, hogy nem csaljuk meg egymást, mindent tudunk egymásról mert beszélgetünk a nap végén, amikor mindketten végeztünk a munkában.

Mindig tudjuk ki kivel találkozik, legyen az férfi, nő, barát, ismerős, munkatárs.

Vagy ha pl a férjemet a munkahelyén meglátogatja egy haverja előre megbeszélés nélkül akkor még aznap elmeséli.

Aztán az apróságokban is őszinték vagyunk egymással: mint pl én diétázom egy ideje, és őszintén megmondta a férjem, hogy szerinte kicsivel többet kellene ennem, és többet mozognom. Ezen igyekszem javítani is, mert a mozgás még valóban kevés. És igen, én kérdeztem azért, mert őszinte választ vártam.

Vagy pl lábdezodor használatára én kértem őt, mert izzadós a lába (ahogy nekem is, de én alapból használok) és egyikünk sem sértődik meg, a kényes kérdéseken sem.


A békesség kedvéért sem hazudunk. Simán rászólok a férjemre, ha nem dobta ki maga után a szemetet, vagy ő rám, amikor valamit elfelejtek. Ezt nem ordítozós, ajtócsapkodós hangnemben kell elképzelni, hanem normálisban.


Más embereknél, akikkel más kapcsolatban vagyok, ha úgy alakul, megtartom a valódi véleményemet egy adott kérdésben. Pl amikor a sógornőm megkérdezi hogy az épp aktuális pasija helyes e. Mivel nem egyezik az ízlésünk, ezért csak azt mondom aranyos, vagy azt, hogy nem az esetem, és ezzel le is zárom a témát. Nem fejtem ki, hogy nekem egyáltalán nem tetszik, mert minek? Ez egy teljesen más jellegű kapcsolat, mint a férjemmel akivel együtt élek. És nincs semmi okom megbántai, szóval nem lombozom le feleslegesen.

Régebbi barátnőimnél is csak ezeket a válaszokat mondom ugyanennél a kérdésnél. És gyakorlatilag ez sem hazugság, mert tényleg nem az esetem egyik lány barátja sem. Bár jó ideje csak 1-nek van párja.

Ha ismerős, vagy rokon a magánéletünkről érdeklődik: pl mikor lesz gyerek és hasonlók, akkor megmondom hogy magánügy. Ezért bunkózott már le ismerősöm, de leszarom:)


Csak mert te nem tudod elképzelni, vagy csak mert a te házasságodban hazugságok vannak, attól még létezik őszinte házasság, csak kevés.

2015. jan. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Mi 26 éve vagyunk házasok és NEM, nem hazudunk egymásnak.


Az elözö provokatív kérdés esetében is közölte velem a párom, hogy tényleg felszedtem valamennyit, de öt nem zavarja, mert nem sok.

Ha engem zavar, akkor kezdjek valamit ellene, de miatt nem kell.


De egyébként is mindent megbeszélünk, ha nem azonos a véleményünk, azt is el tudjuk fogadni, ha marad is eltérö. Akkor meg minek hazudni?

2015. jan. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
4-5 év kapcsolat miért rózsaszín ködfelhő?
2015. jan. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!