Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy dolgozzam fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

Karácsonyi nagy rohanásban elhagytam a karikagyűrűmet. Nem hordom mindig csak kivételes alkalmakkor és ünnepekkor. Ma vettem észre és hát eléggé kivagyok. Folyton csak bőgök.

Férjem aranyos nem vágja a fejemhez és azt mondja az csak egy gyűrű és reméli nem ezen múlnak az érzelmek, majd csináltatunk egy ugyanolyant.


Hogy tegyem túl magam ezen?


2015. jan. 2. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Ennél nagyobb bajod ne legyen.

Igazad van a férjednek, csak egy gyűrű.

2015. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Úgy, ahogy a férjed mondja.
2015. jan. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanigy jartam en is. Nagytakaritas, ablakmosas, lecsuszott a gyurum, pont a toalett felett, mikozben csereltem a vizet. kesobb vettem eszre, amikor vegeztem, zokogva hivtam a parom, aki halistennekviz-gaz-futesszerelo, igy hamar elo"halaszta" a gyurut:)

en a helyetekben uj gyurut valasztanek, es rendeznek egy gyonyoru, romantikus estet, ahol a ferjed felhuzna az ujjadra, hatha igy kevesbe faj a regi gyuru:)

2015. jan. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ugy erzed, a gyuru a szerelmetek zaloga:) Nekem egy kicsit olyan volt az elvesztese, mintha szakitottunk volna (tudom, hulye vagyok:D)
2015. jan. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Apám is elhagyta, mikor katona volt. Soha nem kellett neki másij gyűrű. Nyáron ünnepeltük a 45. házassági évfordulójukat.

Tényleg nem ezen múlt. :) Ne szomorkodj, ne legyenek a tárgyak rabjaink. Tényleg az számit, ami belül van.

2015. jan. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Gondolhatsz két dologra:

1. A gyűrűnek az volt a "feladata" az életedben, hogy megmutassa, egy ilyen helyzetben a férjed hogyan reagál. Ő kiállt melletted és támogat. Örülj ennek.

2. Arra is gondolhatsz, hogy a világ más pontjain ugyanezekben a percekben másoknak még megvan a gyűrűje, de éppen elveszítették - így vagy úgy - a férjüket.

Ugye, hogy nem is szabadna ennyire szomorkodnod?

2015. jan. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!