Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogy dolgozzam fel?

Hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
Tegnap meghalt a Nagypapám,akinek nagyon sokat köszönhetek,és búcsúzás nélkül elment.Hirtelen halál volt,előzményei nem voltak,de nem tudok másra gondolni ezen kívül. Hogy tudnék túllépni?
2014. dec. 12. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Atveszem a terhed felet es en is szomorkodom veled :)

Most mar feleakkora a terhed :)

2014. dec. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beszélj valakivel róla, a családoddal, barátokkal. Ők biztosan segítenek. Ne gubózz be, add ki magadból a fájdalmadat. (nem verekedésre/erőszakra gondolok)
2014. dec. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem apum és nagymamám halt meg 1 nap különbséggel majdnem 1 éve nagyon rosszul viseltem én nem hiszem h valaha is fel tudom dolgozni minden nap gondolok rájuk és sokszor álmok is gyötörnek de én elfogadtam. Mondjuk én pár hónapja elkezdtem bokszolni az is segített valamennyit.
2014. dec. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!