Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Idén kapok egy kis prémiumot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idén kapok egy kis prémiumot a tavalyi munkám után, aminek egy részét magamra szeretném költeni. A férjem szerinte emiatt önző vagyok, költsem az egészet a családra. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Olyan nettó 400 körül lesz a jutalom. Magamra 50 körül szeretnék költeni, tipikusan "felesleges" nő dolgokra: új ruha, cipő, kozmetikai dolgok. A gyerekeknek is akartam venni pár dolgot, de mindent kaptak karácsonyra. A férjemnek meg semmire sincs szüksége - legalábbis ezt mondja.

A többit hozzátenném a megtakarításainkhoz.


Ti mit tennétek? Költenétek magatokra, vállalva a veszekedést, vagy mindet félretennétek a béke érdekében?


2015. jan. 2. 14:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%
Közös bevétel, közösen kell dönteni a sorsáról. Szerintem ha szüséged van pár új ruhára, pipere cuccra, akkor megérdemelnéd. Legalábbis az én férjemnek biztos nem lenne kifogása ez ellen. Persze az sem mindegy, hogy egyébként hogy álltok anyagilag, nektek 50eFt mekkora összegnek számít, illetve, hogy a 2., vagy 32. cipőt akarod-e megvenni.
2015. jan. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Koltenek magamra e koltok is!!!!!!!
2015. jan. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
20%
azt csinálsz vele, amit akarsz, de jó lenne végre megtanulni a különbséget prémium és jutalom között...
2015. jan. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Költenék persze,aztán megmondanám a férjemnek,hogy piszkosul szégyellje magát,hogy így viselkedik,vegyen Neked Ő új ruhákat,ha ezt nem teszi akkor ne reklamáljon,ha Te igen.
2015. jan. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

Veszekedes ezert? Persze, hogy kolts magadra, foleg arra amit amugy nem vennel meg.

Ilyen ferj repulne nalam, meg oneki kellene teged buzditani, hogy legyel apolt, noies, vedd meg amit kell. Ami megmaradt, azt felreraknam, de nem a haz uranak a tenyerebe.

2015. jan. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Költőnő? ***** válasza:
69%
Hát ha momentán nem hiányozna sehonnan a te lelked meg jobban lenne pár apróságtól ...
2015. jan. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Hitelünk nincs, jól élünk.

Tavaly mentem vissza dolgozni a gyed után. Az elmúlt években nem költöttem magamra, mert otthon voltam a gyerekekkel.

2015. jan. 2. 14:44
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
Nyugodtan költs magadra, hisz megdolgoztál érte. Főleg, ahogy írod, hogy jól éltek, akkor miért ne vehetnél magadnak ezt-azt? Én is vásárolgatnék magamnak az tuti.
2015. jan. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%

Ha külön nem gyűjtenénk valamire, akkor költenék magamra, persze.


Ez most egy kicsit gyerekesnek tűnik, de én még tanulok, úgy tervezem, hogy az első fizetésemből (vagy első kettőből) teljesen kicserélem a ruhatáram:) Unom már, hogy 21 évesen ilyen gyerekes ruháim vannak, szüleim pénzéből meg nem akarok ennyit költeni.

2015. jan. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%

Mondd meg neki, te is a család része vagy. Tehát ha magadra költesz, a családra (is) költesz.


Nálunk nincs ilyen gond, mert ha van "feleslegesen elszórható" pénz, akkor vagy a férjem vesz valamit a kocsihoz, vagy én magamnak, amit szeretnék. A gyerek meg úgyis mindent megkap, tehát rá pluszban sosem költenék.

2015. jan. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!