Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Unokatesómnak felhoztam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unokatesómnak felhoztam egy tavalyi esküvőn történteket, mire csúnyán felcsattant? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Szóval unokatesóm lány, 23 éves, egy tavalyi 100 fős lagziba a szüleivel érkezett. Odamentem hozzá bájosan cseverészni, mint általában a lagzikon szokás, de olyan unott képet vágott, hogy rossz volt ránézni. AZ est hátralévő részében egyszer sem jött oda beszélgetni hozzám, pedig én párszor kértem, hogy igyunk meg valamit. Csak ült addig az asztalánál az anyukájával, míg be nem toppant a pasija /3 éve vannak együtt/. Akkor aztán tánci tánci meg miegymás. Minap összefutottam vele, és szóvá tettem, hogy a pasid nélkül már jókedved sincs, pedig ott volt az egész családod, jó étel, ital volt, remek zene, és pazar helyszín. Mire közölte, hogy ezt én úgysem értem, hogy milyen az, ha nincs veled a párod, mert nekem nincs. Lányok, fiúk, ha nincs veletek a párotok, ti is olyanok vagytok, mint a bili füle? Én megértem, hogy természetes jobb, ha az ember mellett az van, akit igazán szeret, de miért az a legfontosabb egy ilyen eseményen? Múlt héten az én párom sem tudott eljönni egy ballagásra, mégsem ültem az asztal végében, mint egy darab kaka. Csak én vagyok ilyen "selejtes", hogy akkor is jól tudom magam érezni, ha nincs ott a pasim?
2012. máj. 10. 11:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%

Én is jobban érzem magam, ha a párom mellettem van, de szerintem ezzel mindenki így van. Ezzel ellentétben el sem tudtam volna képzelni magam így. Egy lakodalomban csomó olyan rokonnal találkozik az ember, akikkel a hétköznapokban nem biztos, hogy hetente. Meg, ahogy írod, kaja, pia, jó zene, én biztosan feltaláltam volna magam... És így hamarabb el is ment volna a párom nélkül töltött idő, mégis ugyanannyira örültem volna az érkezésének, és aztán bemutatnám a rokonak, akikkel már előtte beszélgettem, de őt még nem ismerik esetleg stb...

Szerintem ne foglalkozz vele, és ne vedd magadra az otromba beszólását!

2012. máj. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%
én nélküle is jól tudom érezni magam, ha ott van akkor kicsit feszültebb vagyok
2012. máj. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Nyilván jobban érzem magam, ha velem van a párom, de feltalálom magam, ha nem. Mindig találok szórakozást. Az meg, hogy így felcsattant... Általában akkor szokott ilyet az ember, ha sokfelől megkapja ugyanezt. Ő meg tiltakozik. Aztán most felhoztad neki, és felcsattant. Tudod, legjobb védekezés a támadás.
2012. máj. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom milyen szoros köztetek a viszony, nekem van olyan unokatesóm akit évente egyszer látok és ha oda jönne egy lagzin ahol én alapból egyedül érzem magam mondjuk (mert nincs ott a párom) akkor lehet én is így viselkednék. Persze nem bunkón és nem flegmán, de lehet hogy a párom nélkül én is savanyú lennék. Én már voltam ilyen esküvőn, konkrétan csak a húgommal tudtam beszélgetni meg anyukámékkal mert annyira nem voltak közeliek a rokonok... akkor még nem volt párom akit várhattam volna de így is elég savanyú voltam mert egyedül éreztem magam.

Lehet hogy a te unokatesód is egyedül volt a párja nélkül, ezért volt ilyen.

2012. máj. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
havi szinten beszélünk, ha máskor nem hetente a facebookon, 5 percre lakik tőlem. és volt bőven közeli rokon, egyrészt elég közeli volt a vőlegény, az anyámék a keresztszülei, a tesóm, a mamám, aki az ő mamája testvére, és még egy rakás ember, de még anyámékhoz is alig szólt 2őt...
2012. máj. 10. 12:47
 6/22 anonim ***** válasza:
85%
Soha életemben nem értettem azokat a nőket, akik a pasijuk nélkül csak félemberek (vagy még azok sem.) Én férjnél vagyunk, 10 éve együtt, előtte barátok voltunk, és természetesen a legjobb ha ő is velem van, ám ha nincs, attól még a családom és barátaim is jó társaság egy esküvőn. Sajnálom a kapcsolat-függőket, akik a "másik felük" nélkül olyanok, mint a halak.
2012. máj. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
persze, hogy jol tudom magam érezni a párom nélkul is, érdekes is lenne, hha nem. viszont, ha bárki ilyet kérdezne tôlem, elkuldeném a kôzelembôl aktívan. kinek mi kôze ahhoz, h ki kivel mikor és hol érzi jol magát?
2012. máj. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
persze jobban érzem magam a párommal, viszont egy lagziban nélküle is el lennék. Kaja,pia, sok-sok rokon akikkel ritkán találkozom. Jó az együtt töltött idő az embernek a párjával, de jó néha nélküle is kimozdulni kicsit :)
2012. máj. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
40%

Elég egyszerű vagy, ha ilyen régi dolgot felhánytorgatsz. Tipikus kötekedő természet, nem is csodálom, hogy nem kereste a társaságod!

Megértem őt, én sem szeretek a párom nélkül társaságban lenni. És igaza van, hogy nem érted meg. Nem mindenki ilyen egyébként a párja nélkül, csak akik alapból visszahúzódó természetűek, nem nagy társaságiak. Én ilyen vagyok, gondolom az unokatestvéred is.

2012. máj. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
szóba jött, egyszerűen. nem vagyok kötekedő. és ráadásul én kedvesen közelítettem hozzá, megdicsértem a ruháját, Kérdeztem hogy vagy, mikor indultatok, semmiféle kötekedő stílust nem ütöttem meg. Kicsit többet vártam azok után, hogy együtt nőttünk fel, minthogy a pasija miatt, aki 2 órával később befutott, olyan legyen, mint aki nem is ismer engem és azt sem tudja mit feleljen egyszerű kérdésekre.
2012. máj. 10. 13:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!