Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Unokatesómnak felhoztam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unokatesómnak felhoztam egy tavalyi esküvőn történteket, mire csúnyán felcsattant? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Szóval unokatesóm lány, 23 éves, egy tavalyi 100 fős lagziba a szüleivel érkezett. Odamentem hozzá bájosan cseverészni, mint általában a lagzikon szokás, de olyan unott képet vágott, hogy rossz volt ránézni. AZ est hátralévő részében egyszer sem jött oda beszélgetni hozzám, pedig én párszor kértem, hogy igyunk meg valamit. Csak ült addig az asztalánál az anyukájával, míg be nem toppant a pasija /3 éve vannak együtt/. Akkor aztán tánci tánci meg miegymás. Minap összefutottam vele, és szóvá tettem, hogy a pasid nélkül már jókedved sincs, pedig ott volt az egész családod, jó étel, ital volt, remek zene, és pazar helyszín. Mire közölte, hogy ezt én úgysem értem, hogy milyen az, ha nincs veled a párod, mert nekem nincs. Lányok, fiúk, ha nincs veletek a párotok, ti is olyanok vagytok, mint a bili füle? Én megértem, hogy természetes jobb, ha az ember mellett az van, akit igazán szeret, de miért az a legfontosabb egy ilyen eseményen? Múlt héten az én párom sem tudott eljönni egy ballagásra, mégsem ültem az asztal végében, mint egy darab kaka. Csak én vagyok ilyen "selejtes", hogy akkor is jól tudom magam érezni, ha nincs ott a pasim?
2012. máj. 10. 11:51
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
A másik pedig, hogy onnan is indult az egész, hogy arról panaszkodott nekem, hogy az egyik legjobb barátnője elfeledkezett a szülinapjáról, mert a pasija szülinapi tortájával volt elfoglalva. Én pedig ezt válaszoltam neki, hogy te is mindig csak a pasiddal vagy elfoglalva, miért esik neked akkor szarul, ha másoknak is fontosabb a párkapcsolatuk, mint a gimis barátnőjük szülinapja?
2012. máj. 10. 13:58
 12/22 anonim ***** válasza:
57%

Most erre mit mondjak? Együtt nőttem fel a bátyámmal, még otthon lakik, de ha ha ott járok, arra sem veszi a fáradtságot, hogy kijöjjön köszönni nekem. Mint egy idegen. Pedig nekem van párom és külön életem. A vér igenis néha vízzé válik.

Gyerekként jóban voltatok, lehet, hogy már nem tart rád igényt.

2012. máj. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
73%

Azért elég fura volt a te beszólásod is szerintem...már ne haragudj.

Egyébként meg tuti,hogy nem az volt a baja,hogy a pasija később ért oda, csak nem akarta neked elmondani,ennyi.

Te meg felhánytorgatod, elég undok stílusban...nem vagy valami tapintatos.

2012. máj. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
lehetséges, hogy volt más baja is, ezt én nem tudhatom. Mindenesetre pont úgy nézett ki, hogy amíg nincs ott a párja, addig minden szar, utána mintha elvágták volna. Szóval, ezt elég nehéz félreértelmezni. Még faterom is megjegyezte, aki egyébként soha nem vesz észre semmit, hogy XY-nak nem jutott krumpliföld? :P
2012. máj. 10. 14:33
 15/22 A kérdező kommentje:
az, hogy undok vagyok, vagy nem az nem kérdés. Ő már ismer elég régóta, tudja mit miért teszek. Itt most csak az volt a kérdés, hogy másoknak is ennyire a párja körül forog e a világ, olyan szinten, hogy mosolyogni sem tud /mert valóban így van, más esetben is, ha nincs vele/?
2012. máj. 10. 14:36
 16/22 anonim ***** válasza:
58%

"összefutottam vele, és szóvá tettem"


"szóba jött, egyszerűen. nem vagyok kötekedő"


Aha. Hogyne. Nyilván oka volt rá, hogy ne keresse a társaságodat. Én csak azt nem értem, hogy miért vannak olyan emberek, akiknek ez elsőre nem esik le? Még akkor is, ha facebookon beszélek velük, ha valamikor nem tartok igényt a társaságukra, mit kell erőlködni, meg vergődni. Ezer és egy oka is lehetett annak is, hogy csak a párjától lett jó kedve.

2012. máj. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
21%

Én is se örülök ha nincs velem a Kedvesem, de ettől még remekül tudok szórakozni nélküle is - persze úgy, hogy hiányzik közben..

Nem értem az unokatesód viselkedését, szerintem egy esküvőn alapból nem így kéne viselkednie az embernek..

2012. máj. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
összefutottam vele, felhozta a barátnős dolgot, erre én szóvá tettem. De nehéz a felfogásod. egyébként nincs harag köztünk, csak kíváncsi voltam hányan vannak ezek még így.
2012. máj. 10. 16:14
 19/22 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem egyszerűen nem volt kedve veled beszélgetni. Ennyi. Nem kell túlbonyolítani. A párjával volt kedve. Lehet, hogy mással is lett volna csak veled nem. Van ilyen. Mi ezzel a probléma?
2012. máj. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
17%
Utolsó: mással sem volt kedve beszélgetnie, mert egymagában ült. Még ismerkedni sem volt hajlandó.. .szerintem ez elég sajnálatos viselkedésmód egy esküvőn, remélem az enyémen senki nem lesz ilyen keserű..
2012. máj. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!