Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta az unokatesómnak van...

Mióta az unokatesómnak van párja, azt mondja nekem is kellene valaki. Miért mondja ezt?

Figyelt kérdés
22 évesek vagyunk, 5 hónapja van együtt a barátjával, össze is költöztek, rózsaszín minden: már a gyerekeik nevét is tudja stb. de mindig a pasija a téma, meg hogy milyen boldog vele ő az igazija, meg hogy "Neked is kellene már valaki mert nem jó egyedül majd én felrázlak" mert elég punnyadt vagyok. Jó tényleg szeretném ha lenne valakim, de nem panaszkodtam soha + megvagyok így is.
2012. ápr. 17. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Azt akarja, hogy a boldogságát te is meg tudd érteni.
2012. ápr. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Most nem fog tetszeni,amit mondok,de szerintem hanyagold.Elég gusztustalan dolog az,hogy az orrod alá dörgöli.Lehet,hogy most jól meg vagy pasi nélkül,de beléd fogja magyarázni,hogy neked kell és kell és kész és akkor már rosszul fogod érezni magad,hogy nincs.Hagyd a francba az unokatesódat,ne keresd,sőt,kerüld,legyen a pasijával,ha már ennyire imádja.Bár aki így dicsekszik,az szerintem nem is szereti igazán a párját,csak arra jó neki,hogy hencegjen.

Amúgy nekem is volt egy ilyen "barátnőm",pont ugyanez a történet,szinte ugyanezeket is mondta.Pár hónapig tűrtem,hogy ezzel csesztessen,meg hogy csak azért felhívjon munka közben telefonon,hogy elmesélje,hogy neki milyen jó,nekem meg milyen rossz stb.Aztán egy hónap múlva leráztam.És mi lett?Szakított a pasijával.Ennyi volt a nagy szerelem.Erre varrj gombot.Amúgy sok mindenkinek csak azért kell párkapcsolat,hogy hencegjen vele,nagynak érezze magát.Másra nem.Nem kell komolyan venni az unokatesódat.Szerintem hagyd,hogy most csak a pasijával legyen és meglátjuk,hogy mennyire nagy az a szerelem.(:

2012. ápr. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak én sokszor nem tudom hova tenni hogy ez dicsekvés-e, vagy csak a boldogságát akarja megosztani. Pl mióta együtt vannak már a szexuális életükről is szokott beszélni igaz nem részletesen, csak utalásokkal, de azelőtt soha sem csinált ilyet. Meg hogy "A párom a legjobb ember akivel valaha találkoztam" komoly lett a kapcsolatuk, meg van róla győződve hogy együtt élik le az életüket. Ami persze lehet is, csak nem tudom őt hova tenni.
2012. ápr. 17. 23:12
 4/11 A kérdező kommentje:

Ez a napközben felhív dolog vele is így van :O

Illetve esténként hív fel hogy "Szia hogy vagy?" de ezt eljátsza minden héten 2-3 alkalommal, már nem is tudok vele mit beszélni. Megmondom hogy jól köszi, és te? Na és akkor elkezdi hogy én is jól köszi, olyan jó kedvem van. És akkor illő visszakérdezni hogy miért erre elkezdi hogy a párommal így meg úgy...már rosszul vagyok a párjától. (Már eleve a párom szót sem szeretem mert a zokniknak van párjuk). És nem vagyok féltékeny, mert tényleg megvagyok így + a pasija a vállamig ér szóval mint férfi sem tetszne vagy ilyesmi tehát tényleg nem irigylem tőle.


Ja és beszélünk 10-15 percet és leráz hogy "Na most megyek mert a páromnak vacsorát kell csinálnom".

2012. ápr. 17. 23:17
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
Boldog, és büszke, hogy ő már elkelt. Ne törődj vele.
2012. ápr. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

remellem kirugjak es lekoppan az alla :D akkor majd te fogod ot szivatni: "ezert kell az ember szerelems legyen?" :)))


Az biztos hogy ha van valaki akivel sok mindent tudsz csinalni, akiben gyonyorkodhetsz, akit kivanhatsz es akivel szeretkezhetsz, akkor az oly szebb mint maganyosan...

2012. ápr. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Azért, hogy irigykedj rá, mert valókjában nem boldog, hanem bizonytalan és retteg, hogy elveszíti ezt a nagy "boldolgoságot".


Aki valóban boldog, az nem tukmálja és nyomatja ezt rá másokra, nem teszi ki az ablakba. A valódi boldogság belülről fakad és soha nem kér reflektorfényt.

2012. ápr. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Agyf.szt szoktam kapni az ilyentől, én az ilyen rokonokat, ismerősöket nagy ívben ki szoktam kerülni, utálom az ömlengést. Én is átéltem már hatalmas szerelmet, de én csendben örültem a boldogságomnak és a szerencsémnek, soha nem hencegtem senkinek, nem áradoztam soha. Intelligencia kérdése. Egyébként ne irigykedj, mert az ilyen emberek szoktak akkorát puffanni mint a ház, ha véget ér a nagy lámúr. Akkor azt hallgathatod tőlük, hogy ilyen világfájdalma még soha senkinek nem volt, amit ő élt át és hosszasan fogja ecsetleni az óriási csalódását... Az ilyen emberek arra jók, hogy az életenergiádat szívják.
2012. ápr. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Ne beszélj vele egy darabig,rázd le.Miben fogadunk,hogy szakítani fognak?Nem adok nekik 2 hónapot.Ez nem igazi boldogság.2 voltam.
2012. ápr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


De annyira nem akarok vele megszakítani minden kapcsolatot, meg én olyan nagyon nem is veszem ezt dicsekvésnek. Vagy ez már tényleg az? Meséltem a nagyimnak erről és ő is kiakadt hogy hogy lehet ilyen tapintatlan, meg hogy mégis mit akar ezzel hogy dicsekszik, de én semmi irigységet nem érzek miatta. Na jó lehet ha nekem lenne valakim azért én nem csinálnám ezt....

2012. ápr. 18. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!