Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy az anyósom ne...

Mit tegyek hogy az anyósom ne mondja meg mit teszek a szabad időmben?

Figyelt kérdés
van egy lány itt a faluba akinek szintén van egy kisfia akinek történetesen én és a férjem vagyunk a keresztszülei.De hát sajnos az anyósomnak nem tetszik hogy vele barátkozom pedig ö az egyetlen aki szóba áll itt velem a sógornőm nem sokat foglakozik velem le se bagózik és azért néha jól esik elmenni valakivel sétálni és beszélgetni.De ö csak veszekszik velem és azt várná el hogy az udvaron üljek és azt nézem ő mit csinál de a lányom meg szokta hogy ha sétáluk kiveszem kocsijából és jön a lábán de most meg nem akar mert anyosom elintézte hogy az udvaron álljon egyhelybe de igy nem ismeri meg az embereket és ezért fél tölük.Mit tegyek várjak amig lenyugszanak a kedélyek?Ja és a férjem szerint ez majd elmulik de én kétlem hogy igy van
2012. márc. 24. 21:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit zavaros.

Szoval anyosoddal laksz es korlatoz teged is meg a kislanyt is?Hat tessek megmondani anyukanak,hogy idonkent elmennel setalni, a gyereket meg te szeretned nevelni neki csak szeretnie kell.

2012. márc. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ignoráció
2012. márc. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele, menj el, ha kedved van. Ha reklamál, akkor megmondod, hogy ez a te dolgod, ne szóljon bele.


De ezt nem értem, hogy mi akarna lenni "de most meg nem akar mert anyosom elintézte hogy az udvaron álljon egyhelybe"


HOGY lehet elintézni, hogy egy egészséges GYEREK egy helyben állva maradjon - az enýemeket meg sem lehetne kötni, nem tudnak 5 percig helyben maradni, mindig szaladgálnak, jönnek-mennek.

2012. márc. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Igen, de nem kicsit, hanem nagyon zavaros amit írsz. Anyósodéknál laktok? Miért kellene a sógornődnek veletek foglalkozni? Miért nem tetszik anyósodnak az ismerősöd? Hány évesek vagytok?
2012. márc. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hát az hoogy az udvaron nehezebben tud közlekedni megszokta hogy az utcán szalad de ezt is el akarják venni töle mert most második napja nem tudom kivenni a kocsiból
2012. márc. 24. 21:35
 6/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán miért kéred az anyósod engedélyét ahhoz, hogy elmenj a gyerekeddel?
2012. márc. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
"Hát az hoogy az udvaron nehezebben tud közlekedni megszokta hogy az utcán szalad de ezt is el akarják venni töle mert most második napja nem tudom kivenni a kocsiból" Ezt fordítsd már le! Mi az, hogy nem tudod kivenni a kocsiból? Meg, hogy ezt is el akarják venni tőle?
2012. márc. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hát éppen ez az nem kértem az engedélyét.De ha elmerek menni itthonról már kötekedik.Sajnos a kislányomnál kicsi kora ota az volt a baj hogy félt az emberektöl de azt is azért mert a faluból nem tehettem ki a lában most meg már hogy kezdi megismerni az embereket ez nem tetszik neki ahelyett hogy örülne hogy végre kezd jóban lennia ez emberekkel de nem érdekli üljek itthon és ne menjek sehova
2012. márc. 24. 21:53
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj,de hány éves vagy? Úgy irogatsz, mintha 16 éves lennél.

Próbálj érthetöen fogalmazni, mert igen zavaros, amiket irsz.


A gyerekeddel akkor mégy sétálni, amikor akarsz, nem kell engedély az anyóstól. HA kötekszik, akkor bemégy a szobába és becsukod az ajtót, vagy újra elmégy.

Olyan nincs, hogy egy FELNÖTT nö, aki ANYA is, nem mehet ki az udvarból, mert az anyós nem engedi.

2012. márc. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Túlságosan beletörődő vagy, ha ennyire hagyod, hogy korlátozzon. Nem normális, hogy azt akarja, ne járjatok társaságba, nem tesz jót a picinek sem, ha nem megy gyerekek közé, csak az udvart látja, zárkózott lesz. És neked sem jó normális társaság nélkül.

Én a helyedben a sarkamra állnék, ha kell, veszekednék egy sort anyóssal, de nem hagynám, hogy megmondja, mit tegyek! A férjed is elég nemtörődöm, mi az, hogy majd elmúlik? Mi? Hogy majd egy idő után beletörődsz a helyzetedbe és nem panaszkodsz? Röhej... Gondolom, anyuci pici fia, aki inkább lenyeli a békát, ne kelljen anyukával vitázni.

2012. márc. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!