Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy az anyósom ne...

Mit tegyek hogy az anyósom ne mondja meg mit teszek a szabad időmben?

Figyelt kérdés
van egy lány itt a faluba akinek szintén van egy kisfia akinek történetesen én és a férjem vagyunk a keresztszülei.De hát sajnos az anyósomnak nem tetszik hogy vele barátkozom pedig ö az egyetlen aki szóba áll itt velem a sógornőm nem sokat foglakozik velem le se bagózik és azért néha jól esik elmenni valakivel sétálni és beszélgetni.De ö csak veszekszik velem és azt várná el hogy az udvaron üljek és azt nézem ő mit csinál de a lányom meg szokta hogy ha sétáluk kiveszem kocsijából és jön a lábán de most meg nem akar mert anyosom elintézte hogy az udvaron álljon egyhelybe de igy nem ismeri meg az embereket és ezért fél tölük.Mit tegyek várjak amig lenyugszanak a kedélyek?Ja és a férjem szerint ez majd elmulik de én kétlem hogy igy van
2012. márc. 24. 21:12
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Tegnap jól összevesztünk azota is sirok de nem csak az a baj hogy nem engedi hogy barátkozzak de anyosom fajgyülölö is csak azért mert fél cigány már nem mehetek a közelébe de ahogy én tudom ök is emberek és van köztük normális is én olyannal amugy se állnék szóba aki olyan ember neki megvolt a maga baja ne kell még bántani is meglehet öt is érteni
2012. márc. 25. 07:47
 12/17 anonim ***** válasza:

Miért hajtasz fejet anyós előtt?

Dolgoztál már valaha? Csak a gyed/gyes miatt kérdem. A férjed keres annyit, hogy a te juttatásoddal együtt nincs szükségetek anyós támogatására? Mert ha fizetitek a rezsi rátok eső részét és a gyereknek is mindent meg tudtok adni akkor tényleg ne szóljon bele a dolgaidba.


A férjedet nem tudod jobb belátásra bírni? A sarkadra kell állnod, nem egy szegény kutya vagy akit kiköthet az udvarra ha úgy gondolja. Nincs hatalma feletted.

Ha az a nő nem jelent veszélyt rátok ( főleg a gyerekre) és ugyan miért jelentene akkor meg nem mindegy, hogy ki ő, mi ő?

2012. márc. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. márc. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
De mi az, hogy nem engedi? Ki a f*** ő neked, már bocsánat? Hogy lehetsz ilyen beletörődő? És ha fajgyűlölő, akkor mi van? Az az ő döntése, attól még te azzal barátkozol, akivel akarsz. Még ha az anyád lenne, sem lenne joga egy felnőtt(?) embernek megmondani, mit tegyen, de az anyósodként? Komolyan, bármit eltűrnél?
2012. márc. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, le kell sz*ni amit mond. Még válaszra sem kell méltatni, már bocs. Felnőtt nő vagy, nehogymár engedélyt kérj, hogy valamit csinálj!
2012. márc. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Allj a talpadra, es ne hagyd magad.
2012. márc. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nos én megmondtam neki hogy nekem ne a falu és ne is ö mondja meg kivel haverkodjak hisz ö is ugyanolyan ember mint ti vagy én még ha más a börszine is Felölem a falu azt gondol amit akar engem nem érdekel
2012. márc. 25. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!