Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válófélben vagyunk a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válófélben vagyunk a feleségemmel. Külföldön dolgozok és az adómhoz kéne a feleségem aláírása és a tavalyi adóbevallása. Mit tudok tenni ha nem írja alá?

Figyelt kérdés
2014. jún. 22. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha válófélben vagytok, akkor arról már van papír, nincs vagyonközösség, csak a válást nem mondták ki..


A te adódhoz mióta kell, és miért a házastárs aláírása?

2014. jún. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Külföldön így megy.
2014. jún. 22. 10:19
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Melyik országban kell a feleséged aláírása az adóbevallásodra? Csak az igazat, mert szakmabeli vagyok!
2014. jún. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Jégtánc ***** válasza:
100%
Németország pl. Nekem is küldött a volt férjem papírt,én aláírtam.Szerintem ott az adott orszãgban kérdezd meg hogy ez milyen következményekkel jár rád nézve ha az ex nem írja alá.
2014. jún. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Németország.

:-)

2014. jún. 22. 12:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, Németországban családi adózás van.


Az teljesen lényegtelen, hogy MOST váltok, mert az adóbevallást az elözö évre kell megadni, és akkor még házasok voltatok mindenféle (hivatalos) válási szándék nélkül.


Ha nem irja alá, akkor kéred a bíróságon, hogy kötelezzék erre.

2014. jún. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!