Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségemmel most váltunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségemmel most váltunk el, rájön majd hogy mit veszített?

Figyelt kérdés
A feleségemmel most váltunk el 7 év után. Ez idő alatt egyetlen veszekedés, vagy hangos szóváltás sem volt köztünk. Tökéletesen működött minden. Egyik napról a másikra bejelentette, hogy válni akar.7 év alatt mindent elértünk amire egy 30-as pár vágyik. Főztem, mostam, takarítottam, hogy megkönnyítsem az ő munkáját és még emelet a gyerekkel is sokat foglalkoztam. Válásnak 4 okot hozott fel, ittam, cigiztem, elnyomtam, nem figyeltem rá. Olyan módon szerettem, hogy az valami őrület. Van egy 6 éves kislányunk is. Tudtam, hogy harmadik fél van a dologban, de ezt ő tagadta, majd szétköltözésünk után össze is költözött az új taggal. Ami közös volt az minden elveszett, eladtuk. Amiért küzdöttünk semmibe veszett. Szerintetek rádöbben majd, hogy mit tett. Én már nem keresem, már talpon vagyok, összeszedtem magam, de nagyon hiányoznak. Nem dohányzom, nem iszom, fél éve csak a sportnak élek teljesen megváltoztam, új irányba fordultam. Ő azt mondta neki szerelem kell, de mégis visszahallom a régi kolegáktól hogy egyik fél sem boldog. Hát akkor mit nyert? Miért csinálta? Sajnos 1,5 éve kiderült, hogy daganatos, és azt mondta még élni szeretne. Felégetett maga mögött mindent, esélyt sem adva nekem a változásra, már ha tényleg én vagyok az oka ennek az egésznek. 10 évvel idősebb a pasi, és soha nem volt gyereke, hiteles a háza, nincs jogsija, autója. Nem látom benne a rációt! Néhány véleményt szívesen meghallgatok. Köszi

#váltunk
2014. márc. 5. 18:29
1 2 3
 1/21 tetro ***** válasza:
94%
Általában a tökéletesen működött minden, azt jelenti, hogy a pár egyik fele képtelen bármilyen jelet észrevenni. Valami nem volt tökéletes az biztos. Lehet csak annyi, hogy nem passzoltok, de az épp elég. Harmadik fél se tud betörni egy tökéletes kapcsolatba. Mert minek kéne?
2014. márc. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%

"ittam, cigiztem, elnyomtam, nem figyeltem rá."


1. ha a férjem elkezdene alkoholizálni, válóok lenne. Én nem akarok egy alkoholistával élni. Nem hiszem, hogy a feleséged hetente 1 pohár sört hívott ivásnak.

2. A cigizés iszonyat pénzt elvisz, büdös, és nagyon zavaró, pláne ha gyermekkel élsz.

3. Ha elnyomtad, az is simán válóok. Egy házasságban két egyenlő fél van, nem egy főnök és egy beosztott. Azt munkahelynek hívják. El nem tudod képzelni, mennyire rossz lehet egy elnyomó férj

4. Ha nem figyeltél rá, az egy másik komoly ok arra, hogy ha nem változtatsz, akkor válás lesz.


Összességében úgy látom, a feleséged nem veszített a te személyedben semmit. A boldogság pedig nem azon múlik, hogy saját házad van-e vagy saját autód.


De az is érdekes, hogy te csak a válás után változtál, bizonyára nem vetted komolyan a feleséged addig.

2014. márc. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%

*Szerintetek rádöbben majd, hogy mit tett.


Te rádöbbentél már?

2014. márc. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%
Hogy mit veszített? A kérdésed alapján egy beképzelt, nagyképű, nárcisztikus alakot, aki még most is azt hiszi, hogy ő maga a tökéletesség.
2014. márc. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
45%

Kedves Kérdező.

Kár volt kiírni mert itt a válaszolók többsége unatkozó háziasszony akik a feminizmus jogaiért harcolnak.

Te jártál jobban, találj egy normális nőt. Sok sikert :)

2014. márc. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%
Ahogy leírtad magad, egyáltalán nem gondolom, hogy bánná a volt feleséged, hogy elhagyott. Én is ezt tettem volna a helyében. Ő semmit nem veszített, te már annál többet, és ezt próbálod visszavetíteni rá. Neki nincs mit átgondolni. Kilépett egy boldogtalan házasságból, amiben a férje nem tisztelte, elnyomta, alkoholista volt, stb. Neki ezután csak jobb lehetett, főleg, hogy talált is párt magának. Ha vele sem boldog, majd őt is elhagyja, de még egyedül is jobb lesz vele, mint veled. Te meg foglalkozz a saját dolgoddal inkább, keress új partnert, ne azon csámcsogj, hogy az exednek hány évvel idősebb a párja és van-e jogsija vagy nincs. Egy jogosítvány sokkal kevesebbet ér egy kapcsolatban, mint az, ha valaki megértő, és támogató.
2014. márc. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%
ittam, cigiztem, elnyomtam, nem figyeltem rá, minden szavadból az üvölt hogy önző és gyerekes vagy.
2014. márc. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
61%

"Sajnos 1,5 éve kiderült, hogy daganatos, és azt mondta még élni szeretne. Felégetett maga mögött mindent"


Szerintem ez a kulcs. Ilyenkor ritkán viselkednek az emberek racionálisan.

2014. márc. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%

Szia! Nem egyik napról a másikra közölte, csak nem vetted észre a jeleket szerintem.

Sokszor azt hisszük jók vagyunk és jól csináljuk. Ismerős érzés... Aztán az élet valahogy nem ezt igazolja.

Szóval szerintem nem fog rájönni arra, amire szerinted rá kellene döbbenie, mert ő teljesen másképp látja.

2014. márc. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Az én exférjem is azt mondta, hogy majd bánni fogom, mert hogy milyen rendes volt, nem ivott, nem vert.

Nos én nem bántam meg a válást, nem egy szerető miatt dobbantottam. Egyedül a gyerekekkel is jobb volt mint vele, amikor párkapcsolatom volt akkor is jobb volt mint vele, most megint egyedül vagyok de most sem bánom.

2014. márc. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!