Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségemmel most váltunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségemmel most váltunk el, rájön majd hogy mit veszített?

Figyelt kérdés
A feleségemmel most váltunk el 7 év után. Ez idő alatt egyetlen veszekedés, vagy hangos szóváltás sem volt köztünk. Tökéletesen működött minden. Egyik napról a másikra bejelentette, hogy válni akar.7 év alatt mindent elértünk amire egy 30-as pár vágyik. Főztem, mostam, takarítottam, hogy megkönnyítsem az ő munkáját és még emelet a gyerekkel is sokat foglalkoztam. Válásnak 4 okot hozott fel, ittam, cigiztem, elnyomtam, nem figyeltem rá. Olyan módon szerettem, hogy az valami őrület. Van egy 6 éves kislányunk is. Tudtam, hogy harmadik fél van a dologban, de ezt ő tagadta, majd szétköltözésünk után össze is költözött az új taggal. Ami közös volt az minden elveszett, eladtuk. Amiért küzdöttünk semmibe veszett. Szerintetek rádöbben majd, hogy mit tett. Én már nem keresem, már talpon vagyok, összeszedtem magam, de nagyon hiányoznak. Nem dohányzom, nem iszom, fél éve csak a sportnak élek teljesen megváltoztam, új irányba fordultam. Ő azt mondta neki szerelem kell, de mégis visszahallom a régi kolegáktól hogy egyik fél sem boldog. Hát akkor mit nyert? Miért csinálta? Sajnos 1,5 éve kiderült, hogy daganatos, és azt mondta még élni szeretne. Felégetett maga mögött mindent, esélyt sem adva nekem a változásra, már ha tényleg én vagyok az oka ennek az egésznek. 10 évvel idősebb a pasi, és soha nem volt gyereke, hiteles a háza, nincs jogsija, autója. Nem látom benne a rációt! Néhány véleményt szívesen meghallgatok. Köszi

#váltunk
2014. márc. 5. 18:29
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Szia! Én is leírom akkor hogy mire jöttem rá a válásom kapcsán, egyrészt arra, amit a 17es válaszoló írt, lehet hogy te megadtál neki mindent amit tudtál, de nem az volt, amire vágyott és nem mondta ki, mi lenne az. Én is úgy váltam hogy a házasságomban jó ha 4-5ször volt összesen szóváltás, a másik nem szólt h. baj van, amikor meg már robbantotta, azt mondta most már mit kapálódzok és el is költözött a szerelméhez, nem is akart változtatni. A másik pedig annak a hozzászólónak a válasza, hogy nem tudja mit veszített mert nem úgy éli meg hogy veszített veled, hanem úgy hogy továbblépett, ráadásul szerinte jó vásárt csinált és még ott is minden (majdnem minden) jó.


A feleséged úgy váltott hogy nem vonta le a konklúziót, nem beszéltétek meg, mondott pár homályos indokot és ezzel tisztára van mosva a keze hogy miért is költözött az új fickójához. A valóság az hogy voltak problémáitok amikről te nem tudtál, nem akartál tudni és inkább egyszerűbb volt váltani (lehet h a rák hatására is), de ez nem a helyes módja a problémamegoldásnak. Szerintem, mivel több úgy sem húzható ki belőle, javítsd amiben azt gondolod, hogy hibáztál, dicséretes hogy próbálsz jobbá válni, de ne hidd el 100%ig amit mondott, kettőn áll a vásár.


egyébként az exférjem nem bánja hogy eldobta a családját, jelenleg még tart a 2év kémia náluk, nem nagyon agyal hogy a gyerekeinek nagyobb szüksége lett volna rá vagy hogy minden érv amit én kaptam válóokként javítható lett volna, nem is gondolom hogy ezek voltak a fő érvek, de sosem fogja elmondani, engem meg már nem érdekel. Mindenki megérdemel annyit hogy egy kapcsolat lezárásaként megtudja miben hibázott és mindenkinek kellene időt hagynia hogy eméssze, javítsa, nem fejest ugrani egy másik kapcsolatba. Ne bánd ami történt, amit tehetsz, tedd meg és előre nézz. aztán majd visszamegy vagy nem, majd döntesz akkor a kettőtök sorsáról. Sok sikert!

2014. márc. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!