Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan akadt ki a férjem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki a férjem az öcsémre?

Figyelt kérdés
Karácsonykor itt volt az öcsém és nosztalgiáztunk hogy régen mennyi hülyeséget csináltunk többek között verekedtünk is és volt hogy az öcsém vert meg engem amikor nagyobbak voltunk.Amikor elmentek a férjem nekem esett hogy mit képzel a testvérem magáról hogy kezet emelt rám.Hiába magyaráztam neki hogy ez kölcsönös volt meg mindig ki csesztünk egymással de nem volt olyan komoly balhé köztünk meg jó a kapcsolatunk 1-2 nagyobb veszekedés volt.Ez szerintem normális tesók között.Én is direkt szekáltam ő is engem és volt amikor messzire mentem és igenis megérdemeltem 1-1 pofont tőle.Mi a véleményetek erről?

2014. dec. 28. 14:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
95%

"komolyan képesek voltunk azért megverni egymást, mert a nagyimnál egy nagy ágyban kellett aludnunk és a másik átlépte a képzeletbeli felezővonalat."


Ismerős. :D

2014. dec. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
mi is bunyóztunk az öcsémmel, nagyon élveztük. Később mindketten karatezni jártunk, állandóan vertük egymást otthon. A szüleink mindig azt mondták, ha egyszer valamelyikünk sírva jön le, soha többé nem verekedhetünk. A vicc addig vicc anya szerint, amíg mindenki nevet rajta. Szerintem addig, amíg mindketten tudják, hol a határ és azt nem lépik át, nincs ezzel baj. Nyilván nálunk is eljött a pillanat, mikor már erősebb volt az öcsém nálam, nem sokkal később abba is maradtak a bunyók. Ha jól értem, ő se verekedni jár hozzátok már - hát akkor?
2014. dec. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi is verekedtünk az öcsémmel gyerekkorunkban.

Na és? A férjed nem normális :)

2014. dec. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Én szídhatom, de ha valaki egy rossz szót mer szólni róla, velem gyűlik meg a baja.
2014. dec. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
65%
Gondolom a férjed egyke gyerek volt...szegény
2014. dec. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem kell nekem, isten őrizz:D

csak nem értem hogy lehet ilyen piti dolgokon fennakadni? :)

2014. dec. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Neki nincs testvére? Az megmagyarázná a reakcióját.


Mi is folyton martuk egymást a testvéreimmel, persze mindig én húztam a rövidebbet, mint legkisebb gyerek. A mai napig szép emlékként gondolok vissza az egészre még akkor is ha volt sírás rívás..anyáék mindig engem szúrtak le, hogy már megint minek kell hisztizni. A birkózást meg csesztetést persze nem látták 5 perccel azelőtt.


Imádom a tesóimat, bármikor számíthatunk egymásra. És ugyan mi mind lányok vagyunk, de ha fiú tesóm lett volna, akkor azt sem verésként tartanám számon..meg hogy kezelt emelt rám. Birkóztunk, ennyi.


A konkrét kérdése válaszolva, abszolút nem jogos.


Ja és még valami, láttam hogy valaki ezt leírta és én egyetértek ezzel.

A tesóimat csak én szidhatom... :)

2014. dec. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!