Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan akadt ki a férjem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki a férjem az öcsémre?

Figyelt kérdés
Karácsonykor itt volt az öcsém és nosztalgiáztunk hogy régen mennyi hülyeséget csináltunk többek között verekedtünk is és volt hogy az öcsém vert meg engem amikor nagyobbak voltunk.Amikor elmentek a férjem nekem esett hogy mit képzel a testvérem magáról hogy kezet emelt rám.Hiába magyaráztam neki hogy ez kölcsönös volt meg mindig ki csesztünk egymással de nem volt olyan komoly balhé köztünk meg jó a kapcsolatunk 1-2 nagyobb veszekedés volt.Ez szerintem normális tesók között.Én is direkt szekáltam ő is engem és volt amikor messzire mentem és igenis megérdemeltem 1-1 pofont tőle.Mi a véleményetek erről?

2014. dec. 28. 14:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
Örülj neki, hogy így reagált, legalább látszók, hogy óv téged. :) Aztán váltsatok témát és kész. :)
2014. dec. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
29%
A férjeddel értek egyet. Ez alsó tagozatban is ciki már, nemhogy felnőtteknél. Teljesen mindegy, hogy ki-kit vert meg és miért, színvonalon aluli, és a legkevésbé sem vicces.
2014. dec. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem hülye, aki ezen kiakad. Én is verekedtem egy csomót a tesómmal, és nem úgy tartom számon, hogy "kezet emelt rám".
2014. dec. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Mi is verekedtünk a nővéremmel (1,5 év van köztünk). Idióta egy pasi lehet.
2014. dec. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ezt mondtam én is.
2014. dec. 28. 14:39
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Neki vannak tesói?
2014. dec. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Add nekem a férjed, hadd aggódjon mar értem is valaki! :D
2014. dec. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

Nekem bátyám van, illetve unokatesómék is ketten vannak, egy öcsi és egy nővér. Mindannyian verekedtünk, volt hogy mindenki mindenkivel, még sincs ebből egyáltalán harag, sőt... nagyon jó a kapcsolatunk a mai napig. Ma már felnőttek vagyunk, nagyobb ünnepekkor találkozik csak a család. Még ilyenkor is előfordul néha. Főleg bátyám és az unokahúgom szeretik egymást gyepálni, heccelni. Nyilván unokahúgom húzza a rövidebbet, de röhögtek közben ők is és mi is, az egész család.

Amikor kicsik voltunk nem volt ez ennyire vicces, de komolyan képesek voltunk azért megverni egymást, mert a nagyimnál egy nagy ágyban kellett aludnunk és a másik átlépte a képzeletbeli felezővonalat. :D A szüleink utálták, ha verekedtünk, de igazából sosem telt úgy el hét, hogy ne püföltük volna a másikat. Volt, hogy megérdemeltem, volt hogy nem. Most hogy ezt írom is csak vigyorgok. Nem lettem tőle kevesebb és nem is gondolom azt, hogy agresszív lenne bármelyikünk is. Szeretjük és tiszteljük egymást! :) Számíthatunk a másikra és egyáltalán nem félek a bátyámtól! Nem úgy fogom ezt fel, hogy erőszakos köcsög, megvert! Szerintem a legjobb tesók is tépték egymást gyerekkorukban olykor.

2014. dec. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%

Minek neked más férje? Én már itt tipródok miattak karácsony óta.


Szerintem minden testvér verekszik. Ez nem az a kategória, hogy kezet emelek egy nőre. Van egy ismerős család ikrekkel (fiú-lány). Azok is rendszeresen meggyepálták egymást.

2014. dec. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még gyerekek voltatok!Sok testvér verekedik és veszekszik,felnőtt korban meg nagyon össze tartoak!Azt kell Figyelembe venni nem a gyerekkori dolgokat!
2014. dec. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!