Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Titeket a ferjetek mennyiben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket a ferjetek mennyiben segit a takaritasban, az otthoni teendokben, vagy a gyereknevelesben?

Figyelt kérdés

2014. dec. 15. 10:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nem dolgoztam, akkor elvégeztem a házimunkát egyedül is. Nem volt szükségen a segítségére. Este foglalkozott a gyerekekkel is. Együtt neveltük őket, ami a magatartást, tanulást stb-t illette.
2014. dec. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%

Nálam nem segít, mert a segítség szerintem szerintem az amikor az egyik csinálja a nagyrészét, amásik pedig valamilyen szinten részt vesz benne.


Mi közösen csináljuk, szerintem olyan fele-fele arányban. Nincs így kimondva, hogy na akkor ezt meg ezt kell és ez az enyém ez a tied. Hanem látjuk, hogy miket kell csinálni és akkor nekiállunk.

2014. dec. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%

Ferjem dolgozik egesz nap, szabadnapjan viszzont mindenbe besegit, takaritas (mosogatas, porszivozas,felmosàs), vasarlas, akkar fozes,

mindenbe besegit, ha nagyon nagyon beteg vagyok akkor o vegez mindent.

gyerek: egyutt viszok orvoshoz, ejszaka is folebred hozza, faradt kimerultvagyok akkor 100% megkimel engem.

De ez oda vissza megyen, tehat nem vagyok elkenyeztetet feleseg, persze mindent en vegzek de szamithatok ra mindenbe es besegit.

2014. dec. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Péntek esténként szoktunk takarítani. Mire én hazaérek, a férjem már letörölgeti a port, és van hogy fel is porszívózik. Nekem a felmosás marad, na meg a WC, fürdőszoba rendbetétele.

Szokott mosogatni is.

Gyerek még nincs.

2014. dec. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindenben segít legyen az takarítás, gyerek körüli dolgok, háztartás. Nem gondolja h ezek csak az én dolgom. Gyerekkel kapcsolatban mindig mindent megcsinál, a többit meg ha épp úgy alakulnak a dolgok. Egyszer sem vártam el, önszántából segít, h hamar kész legyen pl hétvégén a takarítás és utána együtt lehetünk.
2014. dec. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindent megcsinál éppúgy, mint én. 8-4ig dolgozik, ha délután hazaért, átveszi a gyereket, megcsinálja a vacsorát. Napközben én sürgök-forgok itthon, este ő. Hétvégén (suliba járok levelezőn) takarít, mos, tereget, porszívózik, felmos, port töröl, főz, ellátja az egy évesünket, bevásárol, persze, nem minden héten mindent, de amire csak szükség van, megcsinálja. Este ő fürdet és altat, éjjel is gyorsabban kel fel, mint én. Nem tudok egyetlen rossz szót sem mondani, tényleg úgy érzem, hogy az, hogy itthon maradtam, nem jelenti, hogy háziasszony szerepre lettem kényszerítve. Jut idő sulira, hobbira, nőies dolgokra, mellette persze mindig főzök neki ebédet, csomagolok, kényeztetem, de nem azért, mert muszáj, és nincs más megoldás, hanem azért, mert kedvem van hozzá. Osztozunk mindenben.
2014. dec. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 órával előbb érek haza mint ő, így általában én takarítok hétköznap csak, megcsinálok mindent mire hazaér. De ő is ugyanúgy berakja a mosást egyébként, elmosogat, hétvégén tud többet segíteni, porszívóz, felmos stb. Gyerek még nincs, de ahogy ismerem biztosan kiveszi majd mindenből a részét amiből tudja.

Kutyánk az van, ugyanúgy szó nélkül leviszi sétálni, nem kell neki könyörögni érte stb. Tehát besegít amikor tud, nem kell neki órákat könyörögni, vagy külön szólni neki.

2014. dec. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Én is segítek mindenben. Bár a páromnak nagyobb kikapcsolódás ha a gyerekkel játszok, mert ő van vele egész nap és inkább ő csinál több házimunkát. Barnabás

U.I.: Ami nagyobb baj, hogy egymásra este már nem marad energiánk...

2014. dec. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
56%

Ő többet dolgozik, ezért a háztartás nagyjából az én feladatom. Persze ha kell, ő is meg tud csinálni bármit.

A kert viszont az ő feladata. Van ami változó, pl. a bevásárlás, ő is, én is, közösen is szoktunk.

Gyereknevelés abszolút közös.

2014. dec. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
Hát én irigyellek titeket! Az én férjem sajnos nem ilyen. Ha már kikönyörögtem a lelkem, akkor talán leviszi a szemetet, meg ritkán felporszívóz. De nagyjából itt ki is fújt. Az is igaz hogy napi 10 órát dolgozik. Nem várom el hogy ő vezesse a háztartást, mivel én itthon vagyok a gyerekkel, de jól esne, ha mondjuk néha magától megpakolná a mosogatógépet, vagy játszana a gyerekekkel még én főzök. Ő sajnos nem így van összerakva. (mindemellett rengeteg pozitív tulajdonsága van, csak néha jól jönne a segítsége)
2014. dec. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!