Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogos a kiakadásom és az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a kiakadásom és az hogy vérig vagyok sértve?

Figyelt kérdés

2 hete késik, de negatívakat teszteltem. Még nincs gyerekünk! Közöltem is ezt a párommal.

Megszakításos módszerrel szoktunk közösülni...és ő még is azt mondta hogyha terhes vagyok akkor TUTI NEM Ő LENNE A BABA ÉDESAPJA...tudomásom szerint nem volt orvosnál aki megállapította volna hogy nemzőképtelen, és így eléggé megsértett, és azt érzem hogy ezek szerint nem bízik bennem hisz feltételezi a hűtlenségem.

4-5 hetente jár haza


2014. dec. 14. 21:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Én mondjuk azt nem értem, hogy ha ennyire támogató párod van, hogy ha teherbe esel, előbb gyanúsít hűtlenséggel, minthogy vállalja a felelősséget a gyerekért, akkor miért a lehető legmegbízhatatlanabb módszerrel "védekeztek"?
2014. dec. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%

Megszakításos módszerrel szoktunk közösülni...


Eddig akartam normális választ írni. Innentől felesleges...

2014. dec. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Közölted a pároddal, hogy még nincs gyereketek?
2014. dec. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Biztosan csak magabol indul ki. Ekkora taplot, sajnallak komolyan.
2014. dec. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Jogos.

De ha nem is védekeztek, akkor egyébként is mire számított? Nagyon is benne volt a pakliban, hogy teherbe eshetsz.

2014. dec. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Hát ez nagyon csúnya volt a részéről (enyhén szólva!).
2014. dec. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem dugtál félre akkor jogos!
2014. dec. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
Még jó hogy nem szaporodtok :D
2014. dec. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

Nos, ezzel közölte veled, hogy abszolút nem bízik benned, el tudja képzelni, hogy másokkal is lefekszel.


És még nem rúgtad ki?!


Csodálkozom.

2014. dec. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%

4-5 hetente jár haza?! ráadásul gyanúsítgat?!


Hajaj!


Hát ha ennyire nem bízik benned, ráadásul nem is találkoztok, csak úgy havonta egyszer, akkor ez nem házasság.

2014. dec. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!