Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 26 év után jogos a kiakadásom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 év után jogos a kiakadásom?

Figyelt kérdés

Nekem is és feleségemnek is volt előző házasságunk.

Az ő házassága 2 évig tartott, és született belőle egy fi

, aki ma már 29 éves, együtt neveltük a 26 év alatt.

A fiam, mert nekem az még ha nem is vérszerinti, nem is ismeri az apját, össz-visz kb 5 alkalommal ha találkoztak meg születése 3 hónapját volt vele.

A feleségem a régi 2 menyasszonyi fényképét megcsináltatta, szakadt volt és gyűrött. Meg is csinálták, ha nem tudatja velem akkor nem zavar, viszont tudatta. Részeg volt vagyis ittas és elő vette azzal vagánykodott.

Közös lányunk nyugtatott hogy ne essen rosszul a testvére fogja megkapni, nem pedig itthon akarja kifüggeszteni.

De nekem akkor is rosszul esik, bántja a férfi egómat, akkor is ha tagadni szeretném.

Szerintem a feleségem sem ujjongana örömében ha elővenném én is a vőlegényi fényképem.


2014. nov. 17. 20:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Ne haragudj, de én ebből nem csinálnék problémát sem magamnak, sem pedig a feleségemnek.
2014. nov. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Nők szoktak ilyenen kiakadni.

Semmi okod rá.

2014. nov. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Az égvilágon semmilyen problémát nem látok a fent leírtakban, tehát teljesen jogtalan és felesleges a kiakadásod.
2014. nov. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Nem értem, mi a kiakadás oka ? A feleséged nyilván csinos fiatal nő volt annak idején (most meg egy elhízott satrafa), bizonyára ezzel akarja mutatni a fiának, hogy volt ő is szexbomba annak idején.
2014. nov. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
A helyedben jobban aggódnék amiatt, hogy a feleségem iszik...
2014. nov. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Azon akadnék ki, hogy részegre itta magát, a többin nem.
2014. nov. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Kapaszkodj meg: Barátnőm lakásának egyik fala "képfal", és vannak kint képek az exeiről is. (Elvétve, amikor Londonba ment kirándulni, stb) Csak nem vagyok féltékeny a 6 évvel ezelőtti kapcsolatára, tudatosítottam hogy az egy emlék.
2014. nov. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
Anyukám első esküvői képei ott vannak a polcon az albumba, és ott van a jelenlegi férjével is az esküvői album. Senkit nem zavar. De ha téged zavar, akkor szerintem beszélj róla a feleségeddel.
2014. nov. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
Ez arról szól, h az volt az ő NAGY NAPJA. Róla szólt, a szép ruhájáról, sminkjéről, hajáról... Nem az exférjéről.
2014. nov. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Kapaszkodj meg, édesanyámnak is két házassága volt, a második jelenleg is tart, de ennek ellenére még mindig hord egy gyűrűt (nem eljegyzési, csak ajándék), amit az előző férjétől kapott, csak azért mert egy tényleg szép, értékes darab. És ezzel senkinek semmi baja nincs.
2014. nov. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!