Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 26 év után jogos a kiakadásom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 év után jogos a kiakadásom?

Figyelt kérdés

Nekem is és feleségemnek is volt előző házasságunk.

Az ő házassága 2 évig tartott, és született belőle egy fi

, aki ma már 29 éves, együtt neveltük a 26 év alatt.

A fiam, mert nekem az még ha nem is vérszerinti, nem is ismeri az apját, össz-visz kb 5 alkalommal ha találkoztak meg születése 3 hónapját volt vele.

A feleségem a régi 2 menyasszonyi fényképét megcsináltatta, szakadt volt és gyűrött. Meg is csinálták, ha nem tudatja velem akkor nem zavar, viszont tudatta. Részeg volt vagyis ittas és elő vette azzal vagánykodott.

Közös lányunk nyugtatott hogy ne essen rosszul a testvére fogja megkapni, nem pedig itthon akarja kifüggeszteni.

De nekem akkor is rosszul esik, bántja a férfi egómat, akkor is ha tagadni szeretném.

Szerintem a feleségem sem ujjongana örömében ha elővenném én is a vőlegényi fényképem.


2014. nov. 17. 20:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
89%

Nőknek sokkal többet jelent, hogy hogy néznek ki, általában az esküvőjük napján a legszebbek, arra az énjükre a legbüszkébbek, raadául egy örök emlék! Emiatt tényleg ne aggódj, ehhez a férfi egodhoz nincs köze...na és, az első férje is rajta van...nagy ügy. Ha az előző 26 év nem bizonyított, akkor semmi nem fog.

Ha a fiatoknak csináltatta, meg pláne nincs benne semmi gond...ki az az ember, aki nem lenne kíváncsi, kik is a "vér szerinti Szülei"? és miért ne lehetne róla képe?

Van elég gond az életben, ne keress ott, ahol nincs! Inkább az alkoholon kéne aggódni, ha már mindenáron akarsz!

2014. nov. 18. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Felesleges hiszti..ráadásul 26 év után.. most komolyan?!
2014. nov. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!