Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Visszaadtam az eljegyzési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszaadtam az eljegyzési gyűrűt. Azóta csak a bunkó beszólogatásokat kapom. Miért nem volt hajlandó korábban észbe kapni? Most biztos meg van sértve.

Figyelt kérdés

Azért adtam vissza a gyűrűt, mert nagyon benne voltunk a veszekedésben nagyon dühös voltam, az járt a fejemben hogy mennyire nem tekintett menyasszonynak. Hogy nem értékelte azokat a dolgokat, amiket csinálok. Hogy semmilyen nemű anyagi közösség nem volt köztünk még 8 év után sem, pedig mindketten dolgozunk, az én keresetem sem rossza, minimálbér 2x-e, nem szorulok rá hogy 500 ft-ot is adjon, de mégis, ha pl boltba vásároltunk egy 50 ft-os csoki árát elkérte, sőt szerintem ha munkanélkülivé válnék, akkor nem számíthatnék rá anyagilag. Párom az évek alatt egyre kevesebbet adott a külsejére, nem az a vonzó ember már, mint aki volt x éve, ha néha ad magára, az már csak a felszín, nincs mögötte tudatos idényesség, csak megfelelés mások előtt. Én ezzel szemben az évek alatt nem hogy megtartottam az igényességemet, de még többet is foglalkozom a külsőmmel, mert azért fontos, és nekem természetes, még napi 8 óra munka és 2 óra házimunka után is. Közös programok száma 0. Hogy miért? Mert sajnálja rá a pénzt, az időt, az energiát, mindent. Én meg már ezt is unom. Sőt egy-két dolgot is a szememre hányt, amihez igen nagy bőr kell hogy legyen valakinek a... Miért akar mégis barátságot a szóban forgó szakítás után? Én megmondtam neki,hogy nem leszünk barátok nincs szükségem az exeimre. Egy ilyen beszélgetések után, nap mint nap, esténként csak bunkó módon beszél velem, amit már kezdek unni, így most már itt is hagyom.

A kérdésem igazából az, hogy azért nem foglalkozott velem illetve saját magával sem, mert nem tartott engem sem semmire és a kapcsolatunkat sem? Miért nem tett soha a kedvemre, hol én rengetegszer néztem azt hogy neki mi a jó?

Miért nem gondolkozott?



2013. okt. 11. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Két össze nem illő ember.
2013. okt. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk? Nem látunk a fejébe. Valószínűleg tényleg nem illettetek össze, mint ahogy az első is írta. De most már vége, te döntöttél így, ne agyalj tovább rajta, lépj tovább.
2013. okt. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert idióta,aki csak akkor kap észbe,amikor látja hogy elveszit.

De hagyd a francba,ne vesztegess el rá több évet,le fog igérni minden csillagot az égről,de kb 1 hónapig tart csak a lelkesedés.

2013. okt. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, ezt soha nem fogom megérteni, hogy a szerelmespárok miért vannak külön kasszán, hisz az csak bonyodalommal jár. Mint ahogy nálatok is. Gyönyörű gáláns húzás egy embertől 8 év párkapcsolat után az 50 Ft-os csikval is elszámolnia a párjával. Gratulálok neki!

Hagyd a fenébe ezt az embert, tényleg ahogy írták az eddig hozzászólók, lépj tovább, felejtsd el. Boldogítson mást az ilyen.

2013. okt. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért nem törődött veled, mert megszokta, hogy vagy neki, hogy úgysem hagyod ott és hogy neki ezért már nem kell tennie semmit. És ez az 50ft-os csokis dolog meg nevetséges. Jobb, hogy még házasság előtt kiderült, hogy milyen, mert ebből úgyis csak válás lett volna.
2013. okt. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!