Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kajapénz - hogyan tudnánk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kajapénz - hogyan tudnánk megoldani?

Figyelt kérdés

Az a probléma, hogy a párom nagyon sok pénzt költ el kajára, csak a munkahelyén napi 3000 forintot eszik meg, mert hamburgert meg ilyeneket vesz reggelire, tízóraira és energiaitalokat iszik. Én ezt nagyon soknak tartom ahhoz képest, hogy én napi 500 forintot költök kajára egy nap, vizet iszok, itthon reggelizek, utána már csak ebélnél eszek (nincs is időm szünetet tartani), majd vacsorára bekapok valamit itthon.

Próbáltam már azt is, hogy főzök és akkor a párom abból vigyen a munkahelyére, de nem vált be, mert mindig volt valami baja, hol a fűszerezés, hol az hogy ő másodjára/harmadjára már unja azt enni, szóval mindig volt valami és a végén már a kukát etettem... És az a baj, hogy ez az "életforma" amit a párom csinál hosszútávon nem egészséges és már eléggé nagy lett a pocakja is...


Mit tehetnék ilyen helyzetben?


2014. dec. 8. 21:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
27%

Az a probléma, hogy te érdemben nem tudsz sokat tenni. Max megbeszéled vele, de innentől neki kell döntenie. Ha közös a kassza, egy időre váltsatok külön kasszára, a rezsit felezzétek meg, a kajátokat külön vegyétek. Aztán majd pislog, ha neki hónap közepén elfogy.


Bár ez csak akkor kivitelezhető igazán, ha nem keres pl 3-400 ezret a férjed:) Hanem kevesebbet. Az a baj, hogy neki kell akarnia. Rághatod a fülét, de sokra nem mész vele.:(

2014. dec. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!