Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meg lehet azt bocsátani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet azt bocsátani egy feleségnek, ha eltitkolja a férje elől, hogy nem ő a gyerek apja?

Figyelt kérdés
Ismerősöm férje ezért válni akar. A feleség, tehát az ismerősöm, viszont a gyerek érdekeire hivatkozva azt mondja, hogy a félrelépés már jó pár éve történt, ezért ez nem lehet ok a válásra. Kinek van igaza?

2014. dec. 4. 13:47
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
23%

Tényleg, hogy derült ez ki?

Meg hát az sem mellékes, hogy a fogantatáskor hogyan élt a házaspár? Vagy csak a feleség félrelépett? Mi van ha a feleség is abban a tudatban volt, hogy a férj az apa?

Áhh sok a kérdés.

2014. dec. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
79%
Nem lehet megbocsátani. Az emberek ennél piszlicsárébb ügyek miatt is válnak.
2014. dec. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
95%

19-es, persze, hogy idekeverik egyesek a gyereket, mert azért nem pár hónapos babáról van szó, hanem több éves gyerekről és attól függetlenül hogy persze, a feleség a hibás a kialakult helyzetért, megfordul az ember fejében hogy bizony, ez nemcsak két szereplős történet, van az apán kívül egy másik áldozata is. Ezért keveredett itt bele a történetbe és a válaszokba a gyerek is.

A fő kérdésre az a válasz szerintem, hogy mindenki maga dönti el, mit bocsát meg, de mindenképpen érthető, ha a férj egy ilyet nem bocsát meg soha az életben.

2014. dec. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis nem az apán, hanem a férjen kívül egy másik áldozata.
2014. dec. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
90%
Nő vagyok, szerintem nem a törvényeket kéne előtérbe helyeznő, hanem az érzelmeket, és a fájdalmakat amiken a férj keresztülmegy egy ilyen eset kapcsán.
2014. dec. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Egy félrelépést meg lehet bocsátani, van aki még a kakukkfiókát is felnevelné, de aki éveken át hazudik???

Na arra nincs bocsánat.

Ráadásul nem csak a férjét, hanem a gyerekét is átverte. Esetleg a fickót is, aki a vérszerinti apa. Nagy jellem! Szerintem, ne ő mondja meg, másnak mit kellene tennie.

2014. dec. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
83%

Aki akkora papucs, hogy egy ilyet megbocsát, annak a készülékében valami hiba van. Nem is kell csodálkozni hogy az asszony félrement mellette.


Szerintem ez egy olyan mértékű hazugság, amit épeszű ember nem bocsát meg. BIZALOM, már soha a büdös életben nem lesz a feleség felé. Nem beszélve arról, hogy a férj, egy olyan gyerekre költött rengeteg pénzt, aki nem is az övé.


A nőnek van bőr a képén az biztos, pedig kussolnia kéne leginkább.

2014. dec. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
79%

Megkérdezhetem, hogy a 10-es válaszoló miért kapott ilyen rossz értékelést? Pedig nagyon is az igazat mondta! Akik mínuszolnak írhatnának érveket is!

Egyébként szerintem egy ilyet nem lehet megbocsátani. Ez az egyik legnagyobb szemétség amit párkapcsolatban el lehet követni, a megcsalásnál (ami eleve igen gerinctelen dolog) is százszorta súlyosabb. Más ember szülői érzéseivel játszadozni, azt kihasználni rohadt nagy f@#$ság már elnézést a kifejezésért. Én soha nem tudnám megbocsátani, a gyerekkel továbbra is tartanám a kapcsolatot, mert ő nem tehet semmiről, de az anyját nem tudnám többé emberszámba venni.

Látom azért vannak bőven akik leszavazzák azokat a hozzászólásokat (még ha nem is a többség) amelyek szerint ez egy megbocsáthatatlan dolog, gondolom ők a GYK-s ősanyák. Nos kedves ősanyák, tudjátok a férfiak is érző emberi lények, nemcsak pénzkereső automaták. Ha szerintetek annyira rendben van a kakukkfióka neveltetés akkor gondolom szívesen nevelnétek olyan gyerekeket akiket a férjeitek más nőkkel csináltak, de a biológiai anyák nem vállalták őket, ugye? És gondolom még el sem válnátok a férjeitektől ha ilyet tennének?

2014. dec. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Bence_ ***** válasza:
100%

Megcsalást meg lehet emészteni. De ezt??

Ez a nő a hülyesége miatt kib..szott mindenkivel.

Gyerek szereti az apját, apa szereti ezt a gyereket.

Érthetetlen.

Nekem az okozna nehézséget, hogy élhettem Ennyi ideig egy ilyen seggel.

Elején lett volna őszinte akkor "apuka" dönthetett volna.

Gyerek marad, nő meg megy.

2014. dec. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!