Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meg lehet azt bocsátani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet azt bocsátani egy feleségnek, ha eltitkolja a férje elől, hogy nem ő a gyerek apja?

Figyelt kérdés
Ismerősöm férje ezért válni akar. A feleség, tehát az ismerősöm, viszont a gyerek érdekeire hivatkozva azt mondja, hogy a félrelépés már jó pár éve történt, ezért ez nem lehet ok a válásra. Kinek van igaza?

2014. dec. 4. 13:47
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Én magam azon a véleményen vagyok, hogy egyszeri félrelépést meg lehetne bocsátani. De ebben a helyzetben, figyelembe véve a feleség sok évi hazudozását is, nincs helye a bocsánatnak.
2014. dec. 4. 15:41
 12/29 omba ***** válasza:
28%
Szegény gyerek... eddig volt egy apja, most meg hirtelen nem lesz.
2014. dec. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
78%
Bírom ezt a sok álszent válaszolót. Szegény gyerekre miért nem gondolt szegény édesanyja? Nő vagyok és azt gondolom, hogyha a gyerekre a saját anyja nem gondolt, évekig átvágta miért köteles egy olyan ember gondját viselni akihez a hazugságon,átverésen kívül semmi köze?
2014. dec. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
81%
A vérszerinti apával mi a helyzet? Mit mondott róla a hölgyismerősöd?
2014. dec. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Ő magától nem mondta el, hogy ki a vér szerinti apa. Én pedig nem kérdeztem rá.
2014. dec. 4. 16:52
 16/29 anonim ***** válasza:
14%
15 A vérszerinti apa egy szent:DD
2014. dec. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

"miért köteles egy olyan ember gondját viselni akihez a hazugságon,átverésen kívül semmi köze?"


Egyáltalán nem köteles. Viszont azért nem minden férfi úgy áll hozzá, hogy mondjuk 6-10 évig nevelte a gyereket, szereti, imádja, mint ha a sajátja volna, aztán hirtelen kiderül, hogy nem az övé és puff, megszűnnek iránta az érzelmei, ettől kezdve utálja, látni sem akarja.


Én tanúja voltam ilyen esetnek, a férfi elhagyta a feleségét, természetesen nem fizetett mit tudom én havi valamennyi összeget a gyerek neveltetésére, de a gyereket látogatta és később is jó viszonyban maradtak.


De természetesen semmilyen kötelessége sincs ilyenkor a gyerek irányában sem.

2014. dec. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
10%
Hogy lett biztos, hogy nem az övé a gyerek? Mert gondolom, ha megcsalás történt, akkor a nőnek egy időben mindkét férfival volt szexuális kapcsolata. Ha a férjjel nem lett volna huzamosabb ideig, rögtön kiderült volna, hogy hogy lehet az asszony mondjuk 3 hónapos terhes, mikor 5 hónapja nem volt szex?
2014. dec. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
96%
17. A kerdes az volt meg lehet bocsatani a felesegnek? Aki szerint meg az nem egy stabil ertekrendu ember szerintem. Egyesek idekeverik a gyerek ugyet pedig hidd el hiaba neveled pl. 6 evig ha anyuka beint neked a fejed tetejere allhatsz akkor sem talalkozhatsz vele. Es fentartom azt hogy a letrejott helyzet hogy esetleg az apa nem lesz kivancsi a gyerekre az anya felelossege. Szoval a gyerek az anyjat okolhatja a helyzeteert nem mast.
2014. dec. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
59%
Komolyan mondom, mintha a skarlátbetű csőcselékét olvasnám. Detto ugyan ez, csak pár száz év eltéréssel.
2014. dec. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!