Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mennyire igénylitek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire igénylitek, hogy megöleljen a párotok?

Figyelt kérdés
Kaptok napi szinten ölelést a párotoktól? Hány éve vagytok együtt? Főleg nők véleményét várom, hogy mennyire szükséges nektek az ölelés a párkapcsolatotokban? Megvisel titeket, ha nincsen testi kontaktus heteken át? Csak én vagyok ilyen érzelmi nyomorék (ahogy a párom mondja), mert szükségem van az ölelésére?

2014. dec. 3. 07:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szeretem kimutatni ha szeretek valakit,és fontosnak tartom az intimitás megőrzését is.

Minden nap megölel,úgy kezdi amikor hazaér a munkából. Ő nyitja az ajtót,és kimegyek az előtérbe,és még felöltözve az első dolga megölelni,puszit adni,meg a pocimra adni puszit. (kéthét múlva szülök)

Szerencsére ugyan ennyire igényli,mint én.

Amit a párod mondott jó nagy p*raszt dolog..

2014. dec. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Lassan 4 éve vagyunk együtt. Minden nap igényeljük többször is az ölelést. Esténként csak úgy tudunk elaludni, ha összebújunk/vállára, hasára, hátára teszem a kezem, és ő is ugyanígy.

24N és 25F

2014. dec. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Igen, napi szinten van ölelés, és mindketten igényeljük. A kapcsolatunk elején én vártam meg amíg ilyen formában közeledik, nem akartam lerohanni, sok pasi nem bírja az ilyesmit, és rögtön kezdeményezett. Nálunk elképzelhetetlen, hogy ne öleljen át akár 1 napig is, hisz az a második dolga miután munka után találkozunk. Az első, hogy megcsókol.:)


Amúgy 4,5 éve vagyunk együtt, 3 éve házasok.


Te nem vagy érzelmi nyomorék, a párod viszont jégcsap, rideg típus. Úgy néz ki nem illetek össze.

2014. dec. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Minden nap megöleljük egymást,ez annyira természetes,mint hogy levegőt veszünk.Szeretjük egymást,nem is birnánk megállni hogy ne érjünk egymáshoz.A pároddal komoly gondok vannak!
2014. dec. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!