Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mennyire igénylitek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire igénylitek, hogy megöleljen a párotok?

Figyelt kérdés
Kaptok napi szinten ölelést a párotoktól? Hány éve vagytok együtt? Főleg nők véleményét várom, hogy mennyire szükséges nektek az ölelés a párkapcsolatotokban? Megvisel titeket, ha nincsen testi kontaktus heteken át? Csak én vagyok ilyen érzelmi nyomorék (ahogy a párom mondja), mert szükségem van az ölelésére?

2014. dec. 3. 07:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A párod érzelmi nyomoréknak nevezett, amiért szükséged van a testi kontaktra is vele?? Hát, szép kis gondolatok...

Mi minden nap egymáshoz érünk valamilyen formában, akár ölelés legyen az, akár csak az, hogy megsimogatjuk a másikat. Esténként mindig összebújunk. Nekünk szükségünk van erre.

2014. dec. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, érzelmi nyomorék vagy-e (szerintem inkább a párod, ha szerinte a megölelés szükségtelen)


Mi 26 éve vagyonk együtt, de ahányszor elmegyünk egymás mellett, vagy megöleljük egymást (csak röviden, nem fél óra), vagy megsímitjuk a másikat, vagy egy puszit adunk egymásnak, aludni is csak összebújva (kiskanál-nagykanál) tudunk - és szerintem ez igen fontos szerepet játszik abban, hogy még mindig szeretjük (és kivánjuk) egymást.

2014. dec. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

"érzelmi nyomorék"

Nem,nem vagy az.A pároddal van a probléma, tudom mit érzel.

2014. dec. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igeny megvan :-)
2014. dec. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát én szinte folyamatosan ölelgetném legszívesebben :D Annyira jó érzés, biztonságérzetet ad, vagy nem is tudom hogy fejezzem ki magam, de nagyon szeretem :) sokszor sokkal jobban tudom igényelni mint a csókot, ha együtt alszunk akkor általában úgy is alszunk el, hogy öleljük egymást (1 éve vagyunk együtt, nem lakunk együtt)

Ne haragudj meg, de párod egy paraszt, még ha úgy is gondolja hogy túlzásokba esel ( egyáltalán nincs így) akkor sem kellene így kifejeznie magát..

20/L

2014. dec. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap igénylem...és meg is kapom. Olyan nincs, hogy hetekig nincs testi kontaktus. Ezzel az erővel a szomszéddal is élhetnél..... Az érzelmi nyomorék kifejezés hallatán, pedig simán tökön rúghattad volna a kedves párod...pff. 11 éve vagyunk együtt. 29/nő
2014. dec. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Bence_ ***** válasza:
100%

Empatikus a "párod".

Neked ez lehet a szeretet nyelved. Neki meg más.

2014. dec. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi 17 éve vagyunk együtt de mindennap megöleljük egymást. Talán egy nap többször is! Veled minden rendben...
2014. dec. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon, de ezt a férjem hozta ki belőlem, mielőtt megismertem, nem voltam ennyire bújós. Neki viszont ez a szeretetnyelve, és én is rákaptam az ízére:D 7,5 éve vagyunk együtt, és 90 évesen is kis kanál-nagy kanalat tervezünk:)
2014. dec. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Minden nap.

Óóóóóriási csókcsaták nincsenek mint az elején, de pár csók, puszik, ölelések, simogatások mindig.

Minden nap mondjuk a másiknak mennyire szeretjük, és a fent felsoroltakat igényeljük is.


Volt egy exem, aki állítása szerint nem igényelte, meg nem szerette nyilvánosan hangsúlyozni hogy jártunk (leginkább közösségi oldalakon nem tett ki semmilyen formában, amit elfogadtam, mert van ilyen, de nyilvánosan se kézfogás, se csók). Hát vége is lett.

2014. dec. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!