Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan haladhatnánk valahová?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan haladhatnánk valahová? Több lent

Figyelt kérdés
a párom külföldi szeretnénk összeházasodni mennyi idő után kapná meg az állampolgárságot és milyen segélyt tudnánk kérni hogy felújítsuk a lakást vagy másikat vegyünk? Neki van egy gyermeke is és úgy tervezzük hogy a gyerek is az én nevemen lesz.

2014. dec. 2. 23:44
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó, gondolom a kérdező a segély alatt nem a családi pótlékra és gyesre gondolt...
2014. dec. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
61%
21 Nekem tök mindegy mire gondol, nem kényeztetik el nálunk a nem EU állampolgárokat, de az se érdekelne ha kapnának segélyt, feltehetően nem a felső tízezerhez tartoznak.
2014. dec. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
33%

Rendben, de akkor én mától egy fillér SzJA-t, TB-t és ÁFÁ-t sem szeretnék fizetni. A más pénzéből meg azt segélyezi az állam, kit csak akar.

(Mellesleg amíg az országban éhező gyermekek vannak és emberek fagynak meg a saját lakásukban, hadd toljak már nagy ívben a külföldi nincstelen jöttmentek fejére.)

2014. dec. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
56%
23 Hát akkor ne fizesd, engem ugyan nem érdekel. Magyarországon kevesen kapnak segélyt és azok az összegek is nevetségesek, plusz igazolnod kell, hogy kb. 40 ezer alatt van az 1 főre jutó jövedelem a háztartásban, ha ennek megfelelsz, akkor esetleg hozzádvágnak egy tízezrest, ezt kb. 4-szer lehet eljátszani egy évben. Úgyhogy hagyjuk már azt, hogy valaki a segélyből él, abból nem lehet megélni. Az pedig, hogy egy ukrán állampolgár ide házasodik, az egyáltalán nem gond, magyar férje lesz és magyar gyerekei, lehet, hogy sokkal hasznosabb tagja lesz a társadalomnak és több adót fog befizetni az államnak, mint te, ráadásul egyenlőre nem lesz segélyre jogosult, mert ahhoz állampolgárság kell.
2014. dec. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
20-as igazad van hiába pontoztátok le, rasszisták vagytok szégyen ezért ilyen szar a világ!
2014. dec. 9. 22:58
 26/33 A kérdező kommentje:
pont ezért vannak éhezők, nincstelenek mert a többség úgy gondolja hogy aki lent van maradjon is ott, én lent vagyok de még a kevésből is segítek annak akinek nehéz, akinek szüksége van rám és pont ezért vagyok biztos benne hogy sikerülni fog minden amit szeretnék mert nem vagyok egy szemét egy selejt mint itt sokan, tőlem ha segítséget kérnek és tudok segítek de ha én kérek segítséget még szóval sem kapok a végét járja már ez a világ. Emberek ? Az állat különb mint egyesek
2014. dec. 9. 23:06
 27/33 A kérdező kommentje:
meg amúgy is én is adózok elég szépen akkor miért ne kérhetnék segélyt ha szükségem van rá nem büdös a munka csak kevés a fizetés és sok az adó
2014. dec. 10. 00:12
 28/33 anonim ***** válasza:

azért, mert valahol egy kicsit furcsa, hogy mert már lesz 1 (!) gyereke, akkor már az állam neki fizeti a lakásfelújítást.

eddig nem ebben az országban élt? honnan szed ilyeneket?

szerintem ezen akadt ki itt pár hozzászóló.

2014. dec. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
a lehetőségeimre voltam kíváncsi és nem arra hogy hány munkanélküli netb..zi nem kap munkanélküli támogatást vagy egyéb támogatást
2014. dec. 12. 12:48
 30/33 A kérdező kommentje:
a másik meg hogy senki nem ismer és inkább ítélkeznek pedig nem szégyen segítséget kérni és biztos nem azért találták ki a segélyt hogy az akinek jár ne vegye igénybe, az állam nem fél elvenni a pénzeteket ti miért féltitek annyira az állam pénzét ha nem is én kapom meg azt a segélyt akkor más fogja és ujjal mutogattok arra akinek segítségre van szüksége? Nem értem én ezt egy egyszerű kérdést tettem fel lehet nem annyira érthető és lehet így röviden csúnyán hangzik de nem fogom leírni az élettörténetemet azért hogy megtudjam a lehetőségeimet akit érdekelt a személyiségem is az írt üzenetet mielőtt leugatott volna. Elhiszem hogy sokan irigyek ha másnak segít az állam de ez a saját baja nem kellene kivetíteni másra talán úgy hogy meg sem érdemli!
2014. dec. 12. 13:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!