Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan haladhatnánk valahová?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan haladhatnánk valahová? Több lent

Figyelt kérdés
a párom külföldi szeretnénk összeházasodni mennyi idő után kapná meg az állampolgárságot és milyen segélyt tudnánk kérni hogy felújítsuk a lakást vagy másikat vegyünk? Neki van egy gyermeke is és úgy tervezzük hogy a gyerek is az én nevemen lesz.

2014. dec. 2. 23:44
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
79%
Ez attól függ, hogy jelenleg milyen állampolgár, ha EU, akkor egész jó, ha nem akkor kb. felejtsd el az állampolgárságot, hitelt. Segély alatt nem tudom mire gondolsz, még magyar állampolgárnak se vesz lakást az állam.
2014. dec. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
ukrán állampolgár
2014. dec. 2. 23:57
 3/33 anonim ***** válasza:
Sok idő után kapna állampolgárságot, de nem tudom, hogy az mennyire szükséges, tartózkodási engedélyt kaphat, azt meg is hosszabbítják, ha házasok vagytok, gyereketek is van, akkor ennek nincs semmi akadálya.
2014. dec. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
nem vér szerinti de a miénk és a nevemre szeretném venni
2014. dec. 3. 00:05
 5/33 A kérdező kommentje:
nem pont az a lényeg hogy ő kapna-e ha nem más akkor én mit tudnék intézni ilyen ügyben hogy már családom gyermekem van?!
2014. dec. 3. 00:20
 6/33 anonim ***** válasza:
73%

ez azért nem úgy megy, hogy a nevedre veszed aztán van egy gyereked... nem veheted a nevedre, nyilván van neki apja. ha összeházasodtok akkor lehet kérni az apát, hogy mondjon le róla a javadra, tehát örökbe tudod akkor fogadni. de csak ha házasság megvolt és a vér szerinti szülője lemond róla. ha ukrán az apuka, akkor mondjuk necces, gondolom ha lemondana róla akkor nem szeretne ideutazni ezért...


segély nincs. szocpol van, de csak új lakás vásárlásra vagy építésre, 2 gyerekre és az elég kicsi összeg, hogy azzal valóban kezdjetek bármit, inkább kiegészítés (1M körül van, egy új építésű lakás ami A kategóriás, mert ugye csak arra lehet felvenni, az mondjuk 20M)

2014. dec. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
apja törvényesen nincs mert elhagyta őket
2014. dec. 3. 00:42
 8/33 A kérdező kommentje:
nem kell butának nézni tisztában vagyok azzal mi a törvény és mit hogyan miután kellesz elintézni csak a segélyekkel , hitelekkel nem vagyok tisztában ugyanis a mi helyzetünk így bonyolult!
2014. dec. 3. 00:45
 9/33 anonim ***** válasza:
86%

En kulfoldon hazasodom de olaszban (parom olasz en magyar)ok ez biztosan mas az ukran helyzetnel

de tanacsololm neked azt amit nekem is tanacsoltak,menjetek be a nagykovetsegre mind2 es ott adnak tajekoztatst a hazassag kotesre.

segelyt azt nem tudom hogy mukodik de gondolom =0 val!

Gondolj bele ha tamogatst nyujtana az allam haz vasarlasra akkor nem lenne alberletkereso ember, penzre gondolsz? Az sem fogsz kapni,max 1 eves regisztraci utan a munkanelkulibe kitesznek utcara mint kozmunkas dolgozot! Az hogy van e gyerek vagy nincs az allamot nem erdekli, de az orokbe fogadas sem egyszeru mivel rendelkezned kell hazal bizyos jovedelemel stb.... ukranban nem tudom ez hogy van de magyar.o. igy mukodik, tehat azal hogy egy gyereket a nevedre veszel nem fogsz belole meggazdagodni mer elotte igenis fel kell mutatnod valamit!


de reszemrol ez az egesz ilyen erdek hazasagkent jott le nekem, mert jujjjj gyereket a nevemre veszem es akkor megyek segelyert!!

Inkabb menj dolgozni!

es szerelembol hazasodj hidd el tobbre viszed,!!

2014. dec. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
nem érdekből! Csak annyira el vagyunk keseredve van munkám is házam is lenne hol élni csak fel kell újítani csak nagyon nehéz kivárni azt az időt mert ugye ebben a világban akár 5 év is eltelhet mire felújitom a lakást ha meg venni akarok az egy élet ha nem több és jobban szeretném magam mellett tudni már a családomat ezért vagyok kíváncsi ezekre hogy hamarabb együtt lehessünk.
2014. dec. 3. 01:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!